Konkursowy savoir vivre

Warunki i zasady uczestnictwa w konkursach organizowanych na Portalu Kryminalnym:

1. Organizatorem konkursu i administratorem danych jest Portal Kryminalny. Fundatorami nagród są wydawcy książek; w każdym konkursie podano nazwę fundatora. 

2. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z treścią regulaminu. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

3. Każdy uczestnik może wypełnić formularz tylko jeden raz.

4. Nagrody w konkursach nie podlegają wymianie.

5. Nagrody wysyła wydawca, każdorazowo podany w treści konkursu. Nagrody są wysyłane tylko na terenie Polski.

6. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Portalu Kryminalnego i oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Portal Kryminalny oraz partnerów konkursu w celach konkursowych, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. 9 Dz. U. z 2018, poz. 1000.

 

 

Prosimy: informujcie nas, jeśli wygrana książka nie dotarła do Was w ciągu dwóch tygodni. Im szybciej się o tym dowiemy, tak szybciej będziemy mogli interweniować u wydawcy, który odpowiada za wysyłkę.

Życzymy dobrej zabawy!