W zamknięciu, Kate Simants

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 10 marca 2021

W zamknięciu

Autor: Kate Simants
Przekład: Jerzy Wołk-Łaniewski
Wydawnictwo: Muza
Premiera: 10 marca 2021
Liczba stron: 512
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Skrzętnie skrywane sekrety, przerażające zachowania z pogranicza opętania, transu i histerii oraz wstrząsający obraz destrukcyjnej siły miłości. Kate Simants, była dziennikarka śledcza, stworzyła niepokojący thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu i mrozi krew w żyłach, a ponadto zaskakuje zwrotami akcji i nieoczekiwanym rozwiązaniem.

Ellie Power sprawia wrażenie zwykłej dziewiętnastolatki – mieszka z matką, z którą łączą ją dobre relacje, spotyka się z odpowiedzialnym, kochającym chłopakiem i ma przed sobą przyszłość rysującą się w jasnych barwach. Ale to idealne życie to tylko pozory.

Spokojna i sympatyczna dziewczyna pod osłoną nocy przemienia się w potwora. Wpada w furię, staje się agresywna i nieprzewidywalna. Christine, matka Ellie, przez lata wypracowała skuteczny, choć przerażający sposób panowania nad emocjami córki. Co wieczór zamyka na klucz drzwi od jej sypialni. Z troski o nią i ze strachu o siebie. Dla bezpieczeństwa ich obu.

Pewnego ranka Ellie budzi się przerażona. Zamek wyłamany od środka, ubłocone ubrania wciśnięte w kąt pokoju, ślady po drucie na skórze i rozmazana wizja ostatnich kilku godzin. Dziewczyna wie, że minionej nocy musiało się wydarzyć coś strasznego. Po raz kolejny. Rosnący niepokój potęguje fakt, że chłopak Ellie, Matt, zniknął bez śladu… Koszmar sprzed lat powraca ze zdwojoną siłą.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "W zamknięciu" Kate Simants

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

W zamknięciu, Kate Simants

Choć świat nieustannie się rozwija, a naukowcy robią rzeczy trudne do wyobrażenia dla przeciętnego człowieka, ludzki umysł wciąż skrywa wiele tajemnic.

22 marca 2021