Trzecia strona medalu, Dariusz Grochal

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 12 sierpnia 2020

Trzecia strona medalu

Autor: Dariusz Grochal
Wydawnictwo: Lira
Premiera: 12 sierpnia 2020
Liczba stron: 288
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Dziennikarz śledczy na tropie tajnego stowarzyszenia z czasów PRL-u! 

Olaf Limba za książkę będącą zapisem dziennikarskiego śledztwa ujawniającego wiele tajemnic i zbrodni komunistycznej Polski otrzymuje Nagrodę Nobla. Zgłasza się do niego milioner Bernard, człowiek z przeszłością w Służbach Bezpieczeństwa PRL-u, obecnie zajmujący się biznesem oraz prowadzeniem badań nad zjawiskami paranormalnymi. Namawia Olafa do współpracy. Spotkanie to uruchamia całą lawinę zdarzeń, która wciąga Limbę w niebezpieczną grę.

Bohater wikła się w prywatne dochodzenie, w którym niemałe znaczenie mają zjawiska nadprzyrodzone i pewien hipnotyzer. Dokąd zaprowadzi go to śledztwo? Co dzieje się naprawdę, a co jest tylko mistyfikacją? 

Hipnoza, reinkarnacja, historia alternatywna… W najnowszej powieści sensacyjnej Dariusza Grochala kluczową rolę odgrywa prawda, która może mieć wiele wymiarów, tak jak symboliczne tytułowe trzy strony medalu.

 

Dariusz Grochal – rocznik 1983, urodzony w Nowej Hucie. Fotograf, reporter. Pasjonuje się historią, polityką, fotografią i literaturą. Kocha zwierzęta i uwielbia spędzać czas na łonie natury. Jako dziennikarz debiutował na łamach portalu Futbol Małopolska. Czytelnikom dał się poznać jako wnikliwy reporter w zabawny sposób opisujący piłkarską rzeczywistość niższych klas rozgrywkowych.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Trzecia strona medalu" Dariusz Grochal