Na końcu ulicy, Diane Chamberlain

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 09 sierpnia 2022

Na końcu ulicy

Autor: Diane Chamberlain
Przekład: Michał Juszkiewicz
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Premiera: 09 sierpnia 2022
Liczba stron: 464
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Rodzinny dramat, mroczna tajemnica i grzechy z przeszłości…

Kiedy mąż Kayli Carter ginie w wypadku na budowie ich wymarzonego domu, kobieta wie, że ze względu na ich czteroletnią córeczkę musi się trzymać. Budynek w Round Hill zawsze będzie jednak wywoływać tragiczne wspomnienia… Kiedy Kayla spotyka dziwną starszą kobietę, która mówi jej, by zrezygnowała z zamieszkania w tej okolicy, prawie się zgadza. Szybko okazuje się też, że samo miejsce skrywa sekrety sięgające dekad wstecz…

Czy Ellie Hockley, sąsiadka Kayli, naprawdę chce naprawić zło z przeszłości? Czy kluczem do zagadki jest dom na końcu ulicy? Odpowiedź na te pytania znajduje się w najnowszej powieści Diane Chamberlain - historii o szokujących uprzedzeniach, przemocy, zakazanej miłości, poszukiwaniu sprawiedliwości i dwóch związanych ze sobą węzłem tajemnicy rodzinach.

 

Gdy nadchodzi pora na rodzinne historie z nutą napięcia, nikt nie pisze lepszych niż Diane Chamberlain.

„Marie Claire”

 

Diane Chamberlain w najlepszym wydaniu… Jej najnowsza powieść - opowiedziana z wyczuciem i pewnością - sprawi, że będziesz płakać, gotować się ze złości i zagryzać paznokcie. Uwielbiam każdą książkę tej autorki, ale "Na końcu ulicy" to bez wątpienia jej największe osiągnięcie.

Sally Hepsworth

 

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką kilkudziesięciu powieści, przetłumaczonych na kilkanaście języków i plasujących się na najwyższych miejscach list bestsellerów. Mieszka w Karolinie Północnej.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Na końcu ulicy" Diane Chamberlain

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Zatoka o północy, Diane Chamberlain

Co naprawdę zaszło w rodzinie Julie Bauer czterdzieści lat temu? Kto zabił jej siostrę? Dlaczego do więzienia trafił niewinny człowiek? Dziś ma premierę powieść ...

08 sierpnia 2013