Kształt serca, Dolores Redondo

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 25 listopada 2020

Kształt serca

Autor: Dolores Redondo
Przekład: Iwona Michałowska-Gabrych
Wydawnictwo: Mova
Premiera: 25 listopada 2020
Liczba stron: 608
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Kiedy Amaia Salazar miała dwanaście lat, na szesnaście godzin zgubiła się w lesie.

Znaleziono ją nad ranem trzydzieści kilometrów na północ od miejsca, w którym zeszła ze ścieżki, leżącą bez ducha w ulewnym deszczu. Ubranie miała osmalone niczym czarownica uratowana ze stosu (...).

W sierpniu 2005 roku dwudziestopięcioletnia Amaia Salazar, inspektorka Policji Statutowej z Nawarry, uczestniczy w programie wymiany dla funkcjonariuszy policji Europolu w Akademii FBI w Stanach Zjednoczonych, prowadzonym przez słynnego Aloisiusa Dupreego, kierownika jednostki badawczej. Jeden z testów polega na zbadaniu prawdziwego przypadku seryjnego mordercy, „kompozytora”, który zawsze uderza podczas wielkich klęsk żywiołowych, atakując całe rodziny i pozostawiając niemal liturgiczną scenę. Amaia stanie się częścią zespołu badawczego, który zabierze ich do Nowego Orleanu w przeddzień najgorszego huraganu w historii.

Telefon od ciotki, informujący o umierającym ojcu Amaii, niespodziewanie przypomni jej o traumie, którą przeżyła w dzieciństwie.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Kształt serca" Dolores Redondo

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Dam ci to wszystko, Dolores Redondo

Na lekturę „Dam ci to wszystko” trzeba mieć czas. Zauważyłam, że bardziej doceniałam fabułę i spokojne tempo jej prowadzenia, gdy czytałam kilka rozdziałów z rzędu.

22 listopada 2018

NOWOŚĆ

Dam ci to wszystko, Dolores Redondo

DAM CI TO WSZYSTKO Bestsellerowy hiszpański kryminał Dolores Redondo

09 maja 2018

RECENZJA

Niewidzialny strażnik, Dolores Redondo

„Niewidzialny strażnik” to powieść ciekawa, bo uchylająca rąbka tajemnicy, która kryje się w baśniowych legendach. Na pewno jest jakąś odmianą w stosunku do ...

22 stycznia 2015

NOWOŚĆ

Niewidzialny strażnik, Dolores Redondo

W "Czarnej Serii" Wydawnictwa Czarna Owca ukazała się powieść kryminalna z elementami fantastyki i mitologii baskijskiej - "Niewidzialny strażnik" Dolores Redondo. ...

06 listopada 2013