Fajbus. 997 przypadków z życia, Michał Fajbusiewicz, Magda Omilianowicz

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 19 czerwca 2019

Fajbus. 997 przypadków z życia

Autor: Michał Fajbusiewicz, Magda Omilianowicz
Wydawnictwo: Kampania Mediowa
Premiera: 19 czerwca 2019
Liczba stron: 274
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Książka „Fajbus. 997 przypadków z życia. Rozmawiają Magda Omilianowicz i Michał Fajbusiewicz” to fascynująca lektura. W książce czytelnik znajdzie zagadkowe zbrodnie sprzed lat, zabawne i przerażające anegdoty z planu i z życia oraz liczne fotografie.

Michała Fajbusiewicza nie trzeba długo przedstawiać. To twórca kultowego programu „Magazyn kryminalny 997”, który przez lata elektryzował całą Polskę. Człowiek orkiestra, dziecko szczęścia, miłośnik dobrej zabawy, dziennikarz, wymagający szef, zdyscyplinowany, choć rozrywkowy. Szczerze opowiada o sobie, o plusach i minusach sławy, kulisach pracy dziennikarza i swej przewrotnej naturze. 

Co inni o nim mówią:

Michał Fajbusiewicz to nie tylko legenda telewizji. Ten facet stał się bohaterem masowej wyobraźni i nauczył nas, czym jest prawdziwa zbrodnia.

Wojciech Chmielarz, pisarz

 

Człowiek, który zmienił spojrzenie na zbrodnię.

Katarzyna Puzyńska, pisarka

 

Profesjonalista pełną gębą... Tak naprawdę to ludzie niewiele o nim wiedzą.

Jan Tomaszewski, były bramkarz polskiej reprezentacji 

 

Fajbusa kocham od lat za jego wielką i często niedocenioną twórczość. Jest bardziej aktorem niż redaktorem, ale aktorem z najwyższej półki. Powinien na stałe mieć przed sobą kamerę.

Emilia Krakowska, aktorka 

 

Czytelnicy będą mieli okazję spotkać się osobiście z Magdą Omilianowicz i Michałem Fajbusiewiczem 25 czerwca o godz. 18.00 w Empiku w warszawskiej Arkadii, a 28 czerwca o godz. 18.00 w Empiku w łódzkiej ManufakturzeWydawnictwo Kompania Mediowa serdecznie zaprasza.

Michał Fajbusiewicz, twórca kultowego programu „Magazyn kryminalny 997” podzieli się z czytelnikami swoimi historiami o zagadkowych zbrodniach sprzed lat. Zabawnych i przerażających anegdotach z planu i z życia. Jako legenda telewizji ma wiele do opowiedzenia. To wszystko oraz talent oratorski, poczucie humoru gwarantują ciekawe, pełne wrażeń spotkania.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Fajbus. 997 przypadków z życia" Michał Fajbusiewicz, Magda Omilianowicz

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Fajbus. 997 przypadków z życia: fragment

Mamy dla Was fragment książki "Fajbus. 997 przypadków z życia"!

24 czerwca 2019