Zapowiedź trzeciego dnia MFK 2020

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 30 października 2020

W festiwalowy piątek dowiemy się, jak zostać pisarzem i planować jak zawodowiec, posłuchamy o współpracy wydawcy i grafika, a na koniec spróbujemy zmierzyć się z prawdziwymi zbrodniami.

Startujemy o 16.00 wykładem Joanny Opiat-Bojarskiej, która podzieli się z nami wskazówkami co do tego, jak planować jak zawodowiec. A potem Robert Małecki spróbuje przekonać nas, że możemy zostać pisarzami. Jak tego dokonać – dowiemy się już o 17.00.

Wykład Joanny Opiat-Bojarskiej: wydarzenie na Facebooku

Wykład Roberta Małeckiego: wydarzenie na Facebooku

O 18.00 spotkamy się natomiast, by posłuchać o… nowych szatach Poirota. O najciekawszych okładkach powieści Agathy Christie oraz współpracy wydawcy i grafika porozmawiają Natalia Twardy i Patryk Młynek z Wydawnictwa Dolnośląskiego. 

6 listopada w telewizji Crime+Investigation Polsat ruszy trzeci sezon programu „Opowiem ci o zbrodni”, w którym polscy autorzy kryminałów mierzą się z prawdziwymi zbrodniami. Tego samego dnia o 20.00 Robert Małecki spotka się z Justyną Mazur (z podcastu „Piąte: Nie zabijaj”), by porozmawiać o nowej odsłonie programu, w której przygotowaniu brał udział. 

Wydarzenie na Facebooku

3

Joanna Opiat-Bojarska: fot. Marcin Klaban
Robert Małecki: fot. Zuza Krajewska / Warsaw Creatives

Transmisje z wydarzeń będzie można oglądać na fanpage’ach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału oraz Portalu Kryminalnego. Pełny program znajdziecie tutaj.

 

Patronem medialnym festiwalu jest serwis lubimyczytać.pl.

Udostępnij