Weekend w TV

Autor: [press]
Data publikacji: 17 października 2008

W ten weekend polecamy następujące filmy:

- piątek: amerykański film sensacyjny Miasto grzechu (2005) w reżyserii Franka Millera, Roberta Rodrigueza i Quentina Tarantino a z Brucem Willisem i Mickey'em Rourke w rolach głównych (TVP 1, godzina 23.10);

- sobota: kultowy horror nakręcony na podstawie prozy Stephena Kinga, czyli Carrie (1976) w reżyserii Briana de Palmy oraz z Sissy Spacek w roli głównej (TVP 1, godzina 01.05);

- niedziela: krymiał szwedzki Wallander: Fotograf (2006), będący ekranizacją prozy Henninga Mankella (Polsat, godzina 23.00).

Udostępnij