Spotkania z Beatą i Eugeniuszem Dębskimi

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 24 sierpnia 2021

Autor: Beata Dębska, Eugeniusz Dębski

Już we wrześniu rozpocznie się cykl spotkań z Beatą i Eugeniuszem Dębskimi, autorami nowej serii kryminalnej o Tomku Winklerze, byłym gliniarzu usuniętym ze służby za przestępstwo, którego nie popełnił. Teraz, jeśli masz kłopoty i nikt inny nie potrafi ci pomóc – możesz go wynająć. A przynajmniej spróbować.

Autorzy  powieści "Dwudziesta trzecia" i "Zimny trop" w czwartek 2 września o godzinie 18:00 będą gośćmi spotkania online, organizowanego przez serwis LubimyCzytać.pl. Rozmowę na żywo poprowadzi redaktor Marcin Waincetel, który przekaże literackiemu duetowi także pytania od czytelników.  Już teraz można je zadawać w komentarzach do zaproszenia. Dla twórców trzech najciekawszych pytań wydawnictwo Agora przygotowało nagrody – pięć książek „Zimny trop” z autografem autorów! Rozmowa z pisarzami będzie transmitowana na fanpage'u lubimyczytac.pl, a także w LC.TV na kanale w serwisie YouTube.

Natomiast w sobotę 11 września Beata i Egeniusz Dębscy będą gośćmi Warszawskiego Festiwalu Kryminału. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16:00, na scenie Forum-2, pod Pałacem Kultury i Nauki. Rozmowę poprowadzi Adam Szaja. Po spotkaniu autorzy przejdą na targowe stoisko wydawnictwa Agora, gdzie będzie można zdobyć ich autograf. 

 

O Autorach:

Eugeniusz Dębski ma na swoim koncie przeszło 100 opowiadań i ponad 20 powieści, z których część doczekała się przekładów na języki rosyjski, czeski, węgierski i niemiecki. Uhonorowany Śląkfą, był też kilkukrotnie nominowany do Zajdla, najważniejszej polskiej nagrody dla twórców literatury fantastycznej. Beata Dębska jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na co dzień prowadzi biuro doradztwa podatkowego. Oboje mieszkają we Wrocławiu, gdzie rozgrywa się także akcja powieści.

Udostępnij

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Siódmy koci żywot, Beata i Eugeniusz Dębscy

„Siódmy koci żywot” jest klasycznym kryminałem z dodatkiem w postaci… kociego narratora.

12 października 2023

NOWOŚĆ

Siódmy koci żywot, Beata i Eugeniusz Dębscy

Tylko osiem procent ludzi spiera się ze swoimi kotami. Pozostali, na szczęście dla siebie, po prostu słuchają ich poleceń.

27 kwietnia 2023

NOWOŚĆ

Śmierć druga, Beata Dębska, Eugeniusz Dębski

Tomek Winkler po raz czwarty!

21 listopada 2022

NOWOŚĆ

Szwedzki kryminał, Beata i Eugeniusz Dębscy

Sekta. Nieślubne dziecko. Zabójstwo. Samobójstwo. I to wszystko w jednej rodzinie?

27 października 2021

WYDARZENIE

Spacer Literacki z Beatą i Eugeniuszem Dębskimi

Zapraszamy na Spacer Literacki po Wrocławiu z detektywem Tomaszem Winklerem, bohaterem powieści kryminalnych wrocławskiego duetu pisarskiego, czyli Beaty i Eugeniusza Dębskich.

21 września 2021

WYWIAD

Wywiad z Beatą i Eugeniuszem Dębskimi

„Czytelnika przyciąga inteligentna albo brutalna rozgrywka. Ale czytelnik musi też coś robić, jadąc pociągiem relacji Białystok–Wrocław” – mówią Beata i ...

16 września 2021

NOWOŚĆ

Zimny trop, Beata i Eugeniusz Dębscy

Zimne tropy, zimne trupy i jedyny facet, któremu zależy na odkryciu prawdy…

01 września 2021