Lista polskich kryminałów, powieści sensacyjnych i thrillerów 2020

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 07 stycznia 2021

Jak co roku mamy dla Was zaskakująco długą listę wydanych w ubiegłym roku polskich kryminałów, powieści sensacyjnych i thrillerów, które udało nam się wyśledzić. 

*na liście nie uwzględniono tzw. powieści milicyjnych, nawet jeśli po raz pierwszy zostały wydane w formie książkowej

  1. Abramow-Newerly Jarosław, „Alianci” (Wydawnictwo Akademickie Dialog)
  2. Alski Jerzy, „Magrodden” (Atena)
  3. Ander Piotr, „Mroczny rewers” (Novae Res)
  4. Arnold Thomas, „Substancja czynna” (Vectra)
  5. Arnold Thomas, „Trzecia córka” (Vectra)
  6. Banach Iwona, „Głodnemu trup na myśli” (Dragon)
  7. Banach Iwona, „Stara zbrodnia nie rdzewieje” (Dragon)
  8. Barański Wiktor, „Rasa” (Poligraf)
  9. Barnaś Rafał, „Trujące akta” (Poligraf)
  10. Bartoś Jolanta, „Stalker” (Białe Pióro)
  11. Bartoś Jolanta, „Tenebris” (Białe Pióro)
  12. Bednarek Adrian, „Inspiracja” (Novae Res)
  13. Bednarek Adrian, „Obsesja” (Novae Res)
  14. Bekus Aleksandra, „Życie jest damą kier” (Białe Pióro)
  15. Beśka Krzysztof, „Duchy rzeki Pregel” (Oficynka)
  16. Białkowski Tomasz, „Spica” (Prószyński Media)
  17. Białowąs Justyna, „Wołyńska gra” (Znak)
  18. Bielak Joanna F., „Centrum” (CM)
  19. Bienias Maciej, „Matematyczny wzór na istnienie Boga” (Novae Res)
  20. Bies Sylwia, „Fikcja” (Vectra)
  21. Bies Sylwia, „Kobieta w kapeluszu” (Vectra)
  22. Blacha Kinga, „Psychotrop” (Rozpisani.pl)
  23. Blancard Aurelia, „Uściski” (Zysk i S-ka)
  24. Bloch-Łuczak Małgorzata, „On” (Psychoskok)
  25. Bochiński Tomasz, Chodkowska-Gyurics Agnieszka, „Pan Whicher na prowincji” (Literate)
  26. Bochus Krzysztof, „Boski znak” (Skarpa Warszawska)
  27. Bochus Krzysztof, „Czarny manuskrypt” (Skarpa Warszawska)
  28. Bochus Krzysztof, „Wachmistrz” (Skarpa Warszawska)
  29. Bojarski Piotr, „Na całego” (Zysk i S-ka)
  30. Bonda Katarzyna, „Miłość czyni dobrym” (Muza)
  31. Borkowski Przemysław, „Rytuał łowcy” (Czwarta Strona)
  32. Borlik Piotr, „Wymazani z pamięci” (Prószyński Media)
  33. Borlik Piotr, „Zapłacz dla mnie” (Prószyński Media)
  34. Borowiec Aleksandra, „Gwiazda szeryfa” (Zysk i S-ka)
  35. Brataniec Sylwia, „Diabeł tylko się uśmiechnął” (NieZwykłe)
  36. Braun Danka, „Akta Mirka Filera. Ciemna strona Sary” (Prozami)
  37. Brewczyński Tomasz, „Implikacja” (Oficynka)
  38. Brol Paweł, „Niewolnik w Europie” (Novae Res)
  39. Brzezińska Diana, „Obiecasz mi” (Otwarte)
  40. Brzezińska Diana, „Zaufasz mi” (Otwarte)
  41. Buczak Jadwiga, „Nadzieja” (Oficynka)
  42. Budzik Adam, „Ostre cięcie” (Novae Res)
  43. Bujak Edyta, „Okna” (Feniks)
  44. Burchacki Piotr, „Mrok południa” (Poligraf)
  45. Burger Wojciech, „Ślady na śniegu” (Księży Młyn)
  46. Chmielarz Wojciech, „Prosta sprawa” (Marginesy)
  47. Chmielarz Wojciech, „Wyrwa” (Marginesy)
  48. Chojnacka Kinga, „Strefy” (Novae Res)
  49. Chojnacki Artur, „Błysk” (Skarpa Warszawska)
  50. Ciach Maciej, „W cieniu orła” (Novae Res)
  51. Cichy Łukasz, „Przedwojnie” (Agora)
  52. Ciszewski Marcin, „Deszcz” (Warbook)
  53. Ciszewski Marcin, „To ja, Szpilka. Klub” (Warbook)
  54. Cudnik Kamila, „Zgadnij, kim jestem” (Zysk i S-ka)
  55. Czemiel Jola, „Oko Horusa” (Novae Res)
  56. Czernek Wojciech, „Niepokorne dusze” (WasPos)
  57. Czernek Wojciech, „Oczy zachodzące szkarłatem” (Feniks)
  58. Czerski Konrad, „Blue sisco” (Poligraf)
  59. Czornyj Max, „Bestia” (Filia)
  60. Czornyj Max, „Grób” (Filia)
  61. Czornyj Max, „Wielbiciel” (Filia)
  62. Czornyj Max, „Zimny chirurg” (Filia)
  63. Czornyj Max, „Zjawa” (Filia)
  64. Czubaj Mariusz, „Cios kończący” (W.A.B.)
  65. Ćwiek Jakub, „Topiel” (Marginesy)
  66. Ćwirlej Ryszard, „Jedyne wyjście” (Muza)
  67. Ćwirlej Ryszard, „Szybki szmal” (Muza)
  68. Ćwirlej Ryszard, „Zaśpiewaj mi kołysankę” (Czwarta Strona)
  69. Damaziak Sara, „W pułapce cieni” (Novae Res)
  70. Dietrich Karolina, „Grabarz” (Borgis)
  71. Dmowska Beata, „Przysługa” (Harper Collins Polska)
  72. Dobrzyniecka Weronika, „Stay away” (Novae Res)
  73. Domańska Ewelina, „itakjuzniezyjesz.com” (WasPos)
  74. Domaradzki Krzysztof, „Sprzedawca” (Czarna Owca)
  75. Drawska Greta, „Rytuał” (Znak)
  76. Dudek Bartosz, „Pokutnicy” (Novae Res)
  77. Dudziec Ewa, „Trzynaste lustro” (self publishing)
  78. Dudziński Marcin, „Z moich kości” (Czarna Owca)
  79. Dulewicz Joanna, „Zakłamani” (Czwarta Strona)
  80. Dulewicz Joanna, „Zastraszeni” (Czwarta Strona)
  81. Durka Leon, „Influenza. Wirus kontra życie” (Graf-ika)
  82. Duszyński Tomasz, „Glatz. Kraj Pana Boga” (SQN)
  83. Dutka Wojciech, „Kurier z Teheranu” (Lira)
  84. Eikon Vera, „Póki żyjemy” (Hologram)
  85. Erbel Maria, „Awers i rewers” (Poligraf)
  86. Faliński Marcin, Kozubal Marek, „Operacja Singe” (Czarna Owca)
  87. Ferenz Malwina, „Na miłość boską!” (Filia)
  88. Fiałkowska-Niewiadomska Anna, „Grzeszna” (Feniks)
  89. Frender Igor, „Mordercza proteza” (Ciekawe Miejsca)
  90. Gacek Katarzyna, „Zemsta ze skutkiem śmiertelnym” (Oficynka)
  91. Gajek Grzegorz, „Ziemia nieświęta” (IX)
  92. Galiński Jacek, „Kratki się pani odbiły” (W.A.B.)
  93. Gapiński Łukasz, „Jasnowidz” (Wąbrzeskie Zakłady Graficzne)
  94. Giertych Roman, „Kariera prokuratora Żółcia” (Eco Redonum)
  95. Girtler-Motyka Marta, „Hipodrom” (Novae Res)
  96. Głuchowski Piotr, „Zniknięcie prezesa” (Znak)
  97. Godek Aleksandra, „Aktor” (Muzeum Powstania Warszawskiego)
  98. Godlewski Jan, „W czarnej zimnej wodzie” (Oficynka)
  99. Gołębiewski Łukasz, „3M: Miasto, mafia & miłość” (Biblioteka Analiz)
  100. Gołębiowski Grzegorz, „Dług krwi” (Novae Res)
  101. Gortat Grzegorz, „Pan Rasmussen” (Harper Collins Polska)
  102. Gortat Grzegorz, „Pokój bez widoku” (Media Rodzina)
  103. Gorzka Mieczysław, „Totentanz” (Bukowy Las)
  104. Górawski Stefan, „Sekret włoskiego orzecha” (Ciekawe Miejsca)
  105. Górski Artur, „Gucci Boys” (Black One Media)
  106. Górski Piotr, „Królowa lalek” (Harper Collins Polska)
  107. Greń Hanna, „Piąte przykazanie” (Czwarta Strona)
  108. Greń Hanna, „Więzy krwi” (Czwarta Strona)
  109. Greń Hanna, „Wilcze kobiety” (Replika)
  110. Greń Hanna, „Wioska kłamców” (Czwarta Strona)
  111. Grochal Dariusz, „Trzecia strona medalu” (Lira)
  112. Grocholska Ewa, „Uprowadzone życie” (Sonia Draga)
  113. Grosman Małgorzata, „Mord na Zimnych Wodach” (Zysk i S-ka)
  114. Gryglik Marcin, „Irma” (Zysk i S-ka)
  115. Grykowski Bartosz Lech, „Ostatni wyrok” (Sonia Draga)
  116. Grześlak Konrad, „Miasto iluzji. Pistolety” (Sonia Draga)
  117. Grześlak Konrad, „Miasto iluzji. Róże” (Sonia Draga)
  118. Guz Adam, „Banksterzy” (Mova)
  119. Haftek Piotr, „Po okręgu. Współczesna prehistoria” (Novae Res)
  120. Hardy Julian, „Jazda na rydwanie” (Novae Res)
  121. Hender Hubert, „Milczenie” (Bukowy Las)
  122. Herman Leszek, „Zbawiciel” (Muza)
  123. Hoff Andreas, „Noli me tangere!” (Novae Res)
  124. Hop Wiesław, „Długa noc” (Ciekawe Miejsca)
  125. Hurka Olgierd, „Znamię” (Harper Collins Polska)
  126. Iwan Krzysztof, „Na skrzydłach śmierci” (Warbook)
  127. Jackowiak Damian, „Pluszowy miś” (NieZwykłe)
  128. Jadosz Joanna Krystyna, „Szkoła wyprzedzania” (IX)
  129. Jagiełło Joanna, „To już nie ma znaczenia” (Zielona Sowa)
  130. Janicki Mikołaj, „Kronika długiej nocy” (Debiutant)
  131. Janikowski Andrzej, „Wiwisekcja zbrodni” (Lira)
  132. Janiszewska Izabela, „Histeria” (Czwarta Strona)
  133. Janiszewska Izabela, „Wrzask” (Czwarta Strona)
  134. Jeż Agnieszka, „Szaniec” (Burda Media Polska)
  135. Jodełka Joanna, „Córka nieboszczyka” (Rebis)
  136. Kacprzak Katarzyna, „Bańka” (Skarpa Warszawska)
  137. Kaczyńska-Piwko Karolina, „Pełnia wilka” (WasPos)
  138. Kafir, Maziewski Łukasz, „Weryfikacja” (Bellona)
  139. Kalinowski Grzegorz, „Granatowy 44” (Skarpa Warszawska)
  140. Kalinowski Grzegorz, „Załoga” (Skarpa Warszawska)
  141. Kamiński Tomasz, „Polowanie” (Initium)
  142. Kaniewski Mariusz, „Kolumb – A.D. 2100” (WasPos)
  143. Kanios Mariusz, „Uczynkiem i zaniedbaniem” (Górna Półka)
  144. Kańtoch Anna, „Wiosna zaginionych” (Marginesy)
  145. Karst Iga, „Afrykański klucz” (Szara Godzina)
  146. Kassa Natalia, „Marnotrawny” (Novae Res)
  147. Kawka Artur, Wysocka Monika, „Usta mordercy” (Oficynka)
  148. Kaźmierczak Maciej, „Dziennikarz” (NieZwykłe)
  149. Kępa Marcin, „Trójkąt niebezpieczeństwa” (Księży Młyn)
  150. Kiszela Marcin, „Reputacja” (W.A.B.)
  151. Klart Stella, „Do zobaczenia w lepszym świecie” (Oficynka)
  152. Knyżewska Izabela, „Katalog motyli” (Harper Collins Polska)
  153. Kocik Joanna, „Basen” (harde)
  154. Kołodziejczyk Marcin, „Wartało” (Wielka Litera)
  155. Koniarski Leszek, „Tajemnica Oppeln Ostbahnhof” (Ridero)
  156. Konieczny Mateusz, „Tajemnica potępionej” (Novae Res)
  157. Konik Roman, „Wstęga Mobiusa” (Replika)
  158. Korpalska Eliza, „Reguła Lukrecji” (Oficynka)
  159. Kościelny Piotr, „Wybrany” (Skarpa Warszawska)
  160. Kościelny Piotr, „Zaginiona” (Initium)
  161. Kowal Karol, „Agent jego Świątobliwości” (Warbook)
  162. Kowaliński Bartłomiej, „W zmowie z mordercą” (Dreams)
  163. Koziołek Krzysztof, „Chiński wirus” (Manufaktura Tekstów)
  164. Krajewski Marek, „Moloch” (Znak)
  165. Krajewski Marek, „Pomocnik kata” (Znak)
  166. Kruk Agnieszka, „Grand Metropolitan” (Oficynka)
  167. Ksycki Adrian, „Przysięga pięciu” (DM Sorus)
  168. Kulawski Wojciech, „Syryjska legenda” (Ciekawe Miejsca)
  169. Kuliński Walid, „Doczekać jutra. Wskazówki zegara” (My Book)
  170. Kursa Małgorzata J., „Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala” (Lira)
  171. Kursa Małgorzata J., „Wiedźmy w opałach” (Lucky)
  172. Kuśmierek Mateusz, „Kobieta ze wschodu” (Literacka)
  173. Kuzawińska Paulina, „Dama z woalką” (Lira)
  174. Kuzawińska Paulina, „Dama ze szmaragdami” (Lira)
  175. Kyrcz Jr. Kazimierz, „Chłopcy, których kochano za mocno” (Harper Collins Polska)
  176. Kyrcz Jr. Kazimierz, „Kobiety, które nienawidzą” (Harper Collins Polska)
  177. Kyrcz Jr. Kazimierz, „Mężczyźni w potrzasku” (Harper Collins Polska)
  178. Langenfeld Piotr, „Scenariusz chaosu. Na dzikich polach” (Warbook)
  179. Langer Antoni, „Przemoc ulicy” (Warbook)
  180. Larek Michał, „Chirurg” (Oficynka)
  181. Lauda Eve, „Lalki, zmory i potwory” (Białe Pióro)
  182. Lenda Paulina Justyna, „Idealna żona” (Poligraf)
  183. Less RH, „Epidemia. Co kryje chaos” (read…line)
  184. Lindblad Greg, „Wirus władzy” (Acomitam)
  185. Ludwisiak Bartłomiej, „Zapomniana gwiazda Afryki” (Novae Res)
  186. Lukas Paweł, „Pierwszy grzech kruka” (Novae Res)
  187. Łabenda Krzysztof P., „Origami dwojga istnień i psa” (Psychoskok) 
  188. Ławrynowicz Witold J., „Heretyk” (LTW)
  189. Łopusińska Joanna, „Śmierć i Małgorzata” (Rebis)
  190. Łuczak Adam, „Element jedności” (My Book)
  191. Łukawski Jacek, „Odmęt” (Czwarta Strona)
  192. Łukowicz Kacper, „Złe duchy” (Liberum Verbum)
  193. Machowiak Maciej, „Annika” (CM Jakub Jagiełło)
  194. Maciaszek Marta, „Otwarte drzwi” (Novae Res)
  195. Macios Karolina, „Czarne morze” (Wielka Literatura)
  196. Magiera Kasia, „Anatomia grzechów” (Melanż)
  197. Magiera Kasia, „Woskowe lalki” (Melanż)
  198. Majewski Grzegorz, „Układ” (Literate)
  199. Małecki Robert, „Zadra” (Czwarta Strona)
  200. Małecki Robert, „Żałobnica” (Czwarta Strona)
  201. Marcinowski Marek, „Wiele do stracenia” (Anatta)
  202. Markowska Zofia, „Noir” (Novae Res)
  203. Masłowska-Burnos Alicja, „Niech prawda śpi” (Lucky)
  204. Mathiasz Andrzej, „Szlam” (Replika)
  205. Matyszczak Marta, „Las i ciemność” (Dolnośląskie)
  206. Matyszczak Marta, „Wypocznij i zgiń” (Dolnośląskie)
  207. Miazga Jakub, „Absalon” (Nieoczywiste)
  208. Michalak Katarzyna, „Drań” (Mazowieckie)
  209. Michalak Mariusz, „Mit” (Borgis)
  210. Mierzejewski Leszek, „Handlarz obrazów” (Psychoskok)
  211. Migura Łukasz, „Duchy przeszłości” (Wydawnictwo Literackie Łukasza Migury)
  212. Mika Janusz, „Osiem dni Erzsébet” (Księży Młyn)
  213. Miklis Agnieszka, „Pstrągi” (Videograf)
  214. Milcarz Karolina, „Melody” (Manufaktura Słów)
  215. Miłoszewski Wojtek, „Bez reszty” (W.A.B.)
  216. Miłoszewski Zygmunt, „Kwestia ceny” (W.A.B.)
  217. Misiuna Ernest T., „Gliny zawsze pukają tak samo” (Witanet)
  218. Miszczuk Katarzyna Berenika, „Ja cię kocham, a ty miau” (W.A.B.)
  219. Morawiec Waldemar, „Psy 2.5. W imię miłości” (Świat Książki)
  220. Morawiecka Karolina, „Zagadka drugiej śmierci, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)” (Lira)
  221. Moss Marcel, „Nie krzycz” (Filia)
  222. Moss Marcel, „Nie patrz” (Filia)
  223. Moss Marcel, „Nie wiesz wszystkiego” (Filia)
  224. Moss Marcel, „Pokaż mi” (Filia)
  225. Moszczyński Arkadiusz, „Mój bozon Higgsa” (My Book)
  226. Mróz Remigiusz, „Ekstradycja” (Czwarta Strona)
  227. Mróz Remigiusz, „Głosy z zaświatów” (Filia)
  228. Mróz Remigiusz, „Halny” (Filia)
  229. Mróz Remigiusz, „Lot 202” (Filia)
  230. Mróz Remigiusz, „Osiedle RZNiW” (Czwarta Strona)
  231. Mróz Remigiusz, „Precedens” (Czwarta Strona)
  232. Mucha Wojciech, „Miasto noży” (LTW)
  233. Muniak Klaudia, „Nie ufam już nikomu” (Kobiece)
  234. Muniak Klaudia, „Psychopata” (Kobiece)
  235. Nacht Ina, „Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi” (Stara Szkoła)
  236. Nerc Monika, „Szept diabła” (NieZwykłe)
  237. Nerkowski Wojciech, „Okrutnie piękny” (Lira)
  238. Nocoń Marian A., „Niezabliźniona nić” (Szara Godzina)
  239. Olearczyk Paweł, „Popchnij mnie” (Novae Res)
  240. Opiat-Bojarska Joanna, „Chodź za mną” (Burda Media Polska)
  241. Opoka Ewa Teresa, „Mazurska sielanka” (Ciekawe Miejsca)
  242. Ostaszewski Robert, „Ukochaj na śmierć” (Świat Książki)
  243. Ostrowski Jacek, „Świrus” (Skarpa Warszawska)
  244. Ostrowski Jacek, „Zaginiona kronika” (Skarpa Warszawska)
  245. Ozolin Sandra, „Druga szansa” (Poligraf)
  246. Panas Rafał, „Tajemnica prezydenta” (Selfpublishing)
  247. Parys Magdalena, „Książę” (Agora)
  248. Pasierski Jędrzej, „Czerwony świt” (Czarne)
  249. Pawełek Jakub, „Purpurowy zmierzch” (Warbook)
  250. Perr M.M., „629 kości” (Prozami)
  251. Piecuch Henryk, „Bilet do piekła” (Agencja Wydawnicza CB)
  252. Piekiełko Jacek, „Biały słoń” (Dom Horroru)
  253. Piekiełko Jacek, „Niewidoczni” (Skarpa Warszawska)
  254. Piekiełko Jacek, „Wymazani” (Skarpa Warszawska)
  255. Pietrzyk Agnieszka, „Nikt się nie dowie” (Czwarta Strona)
  256. Piotrowski Przemysław, „Cherub” (Czarna Owca)
  257. Piotrowski Przemysław, „Piętno” (Czarna Owca)
  258. Piotrowski Przemysław, „Sfora” (Czarna Owca)
  259. Płoszaj Agnieszka, „Bigamista” (Novae Res)
  260. Podstawna Małgorzata, „Trzy trupy” (Poligraf)
  261. Popik Emma, „Tysiąc dni” (Rytm)
  262. Popińska Mariola, Szulc Henryk, „Hermes” (Atlas Sztuki)
  263. Potyra Anna, „Potwory” (Zysk i S-ka)
  264. Pruska Agnieszka, „Łowca” (Oficynka)
  265. Przydryga Ewa, „Bliżej, niż myślisz” (Muza)
  266. Przydryga Ewa, „Miała umrzeć” (Muza)
  267. Puzyńska Katarzyna, „Śreżoga” (Prószyński Media)
  268. Radoryski Michał, „Komisarz Zdanowicz i pończochy guwarnantek” (Klinika Języka)
  269. Radosz Joanna Krystyna, „Szkoła wyprzedzania” (IX)
  270. Radtke Małgorzata, „Klucznik” (WasPos)
  271. Radwański Marcin, „Kolekcjoner” (Ciekawe Miejsca)
  272. Rees, „Biała kalia” (Miejskie Posnania)
  273. Regiewicz Adam, „Ucieczki Jakuba Krafta” (Novae Res)
  274. Reich Aldona, „Bebok” (Vectra)
  275. Rogala Małgorzata, „Niezbity dowód” (Czwarta Strona)
  276. Rogala Małgorzata, „Ostatni skok” (Skarpa Warszawska)
  277. Rogoziński Alek, „Babka z zakalcem” (Skarpa Warszawska)
  278. Rogoziński Alek, „Miłość ci nic nie wybaczy” (Edipresse)
  279. Rogoziński Alek, „Nieboszczyk sam w domu” (Filia)
  280. Rogoziński Alek, „Teściowe muszą zniknąć” (Filia)
  281. Rogoziński Alek, „Teściowe w tarapatach” (W.A.B.)
  282. Romecka Katarzyna, „Postrach z ciemności” (Gajus)
  283. Ros Victoria, „Kawa z zabójcą” (Poligraf)
  284. Rosłoniec Anna, „Zorza” (MG)
  285. Rozkrut Michał, „Pułapka rajskiej wyspy” (Manufaktura Słów)
  286. Rudnicka Olga, „Oddaj albo giń!” (Prószyński Media)
  287. Rudnicka Olga, „To nie jest mój mąż” (Prószyński Media)
  288. Rumin Aleksandra, „Zbrodnia na blokowisku” (Initium)
  289. Rumin Aleksandra, „Zbrodnia po polsku” (Initium)
  290. Rybski Wiesław, „Zabójczy trop” (Poligraf)
  291. Samborska Anna, „Hela” (Novae Res)
  292. Semczuk Przemysław, „Cyklon” (Świat Książki)
  293. Siatecki Alfred, „Zaproszenie na śmierć” (Oficynka)
  294. Siembieda Maciej, „Wotum” (Agora)
  295. Sinicka Alicja, „Obserwatorka” (Kobiece)
  296. Sinicka Alicja, „Służąca” (Kobiece)
  297. Sinicka Alicja, „Stażystka” (Kobiece)
  298. Skarbek Beata, „Sprawa mściciela z konwaliowej doliny” (Novae Res)
  299. Skrzydlewska Ludka, „Przeczucie” (Editio)
  300. Skuza Sylwia, „Tylko nie Mazury” (Mg)
  301. Sobczak Maciej, „Dusza” (Poligraf)
  302. Sobczak Maciej, „W klatce” (Poligraf)
  303. Sobczak Małgorzata Oliwia, „Kolory zła. Czerń” (W.A.B.)
  304. Sokalska Anna, „Raróg” (Lira)
  305. Sokół Jarosław, „Wyspa zero” (Dolnośląskie)
  306. Sowa Aleksander, „Czas wagi” (Lira)
  307. Sowińska Martyna, Zadumińska Maja, „God Mode” (Novae Res)
  308. Sowiński Piotr, „Łowcy” (Księży Młyn)
  309. Sowiński Piotr, „Najniższy krąg piekła” (Księży Młyn)
  310. Sowiński Piotr, „Wierni” (Księży Młyn)
  311. Spadło Krzysztof, „A&S” (Kago)
  312. Spadło Krzysztof, „Frantz” (Kago)
  313. Stachniak Łukasz, „Kto chce jeść mięso, musi umieć zabić” (Znak)
  314. Stachula Magda, „Strach, który powraca” (Znak)
  315. Starman David, „Wojna i miłość” (Novae Res)
  316. Starosta Małgorzata, „Kwestia czasu” (Vectra)
  317. Starosta Małgorzata, „Pruskie baby” (Vectra)
  318. Starosta Małgorzata, „Wesela nie będzie!” (Vectra)
  319. Steinke Łukasz, „Uwierz w zło” (Primo Libero)
  320. Stelar Marek, „Blizny” (Filia)
  321. Stelar Marek, „Intruz” (Filia)
  322. Stępień Karolina, „Szczęście rodziny Marsdenów” (Lira)
  323. Sudomir Agnieszka, „Efekt pominięcia” (Literate)
  324. Sut Jacek, „Pod powierzchnią nieba” (Skarpa Warszawska)
  325. Szagdaj Nadia, „Likwidacja” (Dragon)
  326. Szamałek Jakub, „Gdziekolwiek spojrzysz” (W.A.B.)
  327. Szczerek Ziemowit, „Cham z kulą w głowie” (Znak)
  328. Szczygielski Bartosz, „Krok trzeci” (W.A.B.)
  329. Szczygieł Kamil, „Dziewczyna z pustego pokoju” (Novae Res)
  330. Szelest Emilia, „Ryzykowny wybór” (Kobiece)
  331. Szelest Emilia, „Układ idealny” (Kobiece)
  332. Szlachetko Paweł, „Kolekcjoner grzechów” (Werset)
  333. Szlęzak Wojciech, „Schronisko dla ludzi” (Lira)
  334. Szostak Janusz, „Otchłań grzechu” (Harde)
  335. Szymańczak Klaudiusz, „Mroczny świt” (Literackie)
  336. Szymańczak Klaudiusz, „Virga” (Literackie)
  337. Szymiczkowa Maryla, „Złoty róg” (Znak)
  338. Świst Paulina, „Paprocany” (Akurat)
  339. Świst Paulina, „Przekręt” (Akurat)
  340. Tkaczyk Mariusz, „11.09.2001” (DoDo)
  341. Trawczyński Tomasz A. M., „Arachne” (nakładem autora)
  342. Tubylewicz Karolina, „Bardzo zimna wiosna” (W.A.B.)
  343. Urbanowicz Artur, „Paradoks” (Vesper)
  344. Veinard Eliza, „Dom z ogrodem tanio sprzedam. Świąteczne porządki Genevieve Hibou” (Oficynka)
  345. Walczak Marcin, „Degustator” (Novae Res)
  346. Warykowska Olga, „Eine kleine trup” (Novae Res)
  347. Waszak Dawid, „Ciemność zła” (Novae Res)
  348. Wawelsky Stan, „Pies i zabójca” (RYTM)
  349. Wierszuń Adam, „Zdrajca z Charlotten Strasse” (Oficynka)
  350. Wieteska Mariusz, „Obserwator” (Novae Res)
  351. Wilczyńska Sylvia, „Topielice” (Lira)
  352. Wilk Katarzyna, „Ostatnie zlecenie” (Otwarte)
  353. Wilk Patrycja, „Obsesja” (Poligraf)
  354. Wilmowska Iwona, „Katastrofalny błąd” (Axis Mundi)
  355. Wilmowska Iwona, „Zostawić ślad” (Axis Mundi)
  356. Winiarska Marta, „Nowy niewspaniały ład” (E-bookowo)
  357. Witkiewicz Magdalena, Darda Stefan, „Cymanowski chłód” (Filia)
  358. Wojnarowska Elżbieta, „Czternaście dni Honoraty” (Lira)
  359. Wolff Vladimir, „Nie czyń drugiemu” (Warbook)
  360. Wollny Mariusz, „Biały towar” (JaMa)
  361. Wolski Marcin, „Powtórka z rozgrywki” (Zysk i S-ka)
  362. Wójciak Karolina, „To będzie nasza tajemnica” (Karolina Wójciak)
  363. Wójciak Karolina, „Bruno” (Karolina Wójciak)
  364. Wójciak Karolina, „Ernest” (Karolina Wójciak)
  365. Wójciak Karolina, „Gaja. Powrót” (Karolina Wójciak)
  366. Wójcik Kinga, „Poryw” (Prószyński Media)
  367. Wójcik Kinga, „Spektakl” (Prószyński Media)
  368. Wójcik Piotr, „Amnezja” (Dragon)
  369. Wójcik Piotr, „Chemik” (Dragon)
  370. Wójcik Wojciech, „Dziedzictwo von Schindlerów” (Zysk i S-ka)
  371. Wójcik Wojciech, „Himalaistka” (Zyska i S-ka)
  372. Wybieralska Aneta, „Komu sznur wisielca?” (Novae Res)
  373. Zaborowska Marta, „Czarne ziarno” (Czarna Owca)
  374. Zajas A. Krzysztof, „Skowyt nocy” (Marginesy)
  375. Zakrzewska Elżbieta, „Wieczór w Hotelu Polskim. Działdowski kryminał retro” (Burmistrz Miasta Działdowo) 
  376. Zalski Rysiek, „Wnuk Ducha” (Rysiek Zalski)
  377. Zarański Maciej, „Odwilż” (Wydawnictwo Fundacji Klub Innowatora)
  378. Zaremba Piotr, „Horror licealny” (3S Media)
  379. Zawadzki Dorian, „Kobieta w masce” (Replika)
  380. Ziemiański Andrzej, „Cyberpunk” (Akurat)
  381. Ziębiński Robert, „Lockdown” (Kobiece)
  382. Ziółkowski Robert, „Szare wilki z Jarocina” (Zysk i S-ka)
  383. Żarski Przemysław, „Blizna” (Czwarta Strona)
  384. Żarski Przemysław, „Ślad” (Czwarta Strona)
  385. Żmiejewska Ida, „Warszawianka. Gdy zgasną światła” (Skarpa Warszawska)

 

Jeśli coś przeoczyliśmy, koniecznie dajcie znać!

Udostępnij