Złe psy. Po ciemnej stronie mocy, Patryk Vega

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 30 października 2015

Złe psy. Po ciemnej stronie mocy

Autor: Patryk Vega
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
Premiera: 21 października 2015
Liczba stron: 368

O tych, którzy nie wytrzymali presji

"Złe psy. Po ciemnej stronie mocy" to kolejny tom, w którym Patryk Vega odkrywa tajemnice polskiej policji. Tym razem przedstawia wstrząsające i poruszające historie policjantów, którzy nie wytrzymali presji w pracy.

W kolejnym tomie serii "Złe psy" Patryk Vega kontynuuje odkrywanie tajemnic polskiej policji. Tym razem przedstawia wstrząsające i poruszające historie policjantów, którzy nie wytrzymali presji w pracy. Przejście na drugą stronę barykady zaprowadziło ich do więzienia lub szpitala psychiatrycznego.

W rozmowach z policjantami kryminalnymi Patryk Vega ujawnia ludzkie dramaty i szokujące fakty. Imprezy ze świadkami koronnymi kończące się grupowym seksem czy przerzucanie zwłok z dzielnicy do dzielnicy to zaledwie wierzchołek góry lodowej.

Dlaczego niektórzy przekraczają granicę? Czy komuś udało się stamtąd wrócić? Poznaj policję od środka. Twardo, po męsku, bez cenzury.

Patryk Vega
jest jednym z najpopularniejszych polskich reżyserów i scenarzystów ostatnich lat. Serca widzów podbił filmami takimi, jak "Pitbull" czy "Służby specjalne" oraz serialami kryminalnymi - m.in. "Twarzą w twarz" czy "Pierwszy milion". Urodził się w Warszawie w 1971 roku. Jest absolwentem socjologii na warszawskim Collegium Civitas. Jego film "Pitbull" otrzymał nagrodę do prestiżowej międzynarodowej nagrody filmowej "Złote Lwy". Prywatnie, reżyser jest żonaty.

Złe psy. Po ciemnej stronie mocy
Patryk Vega
Wydawnictwo Otwarte
Wydanie I
Premiera: 21 października 2015
Liczba stron: 368

/mat.wyd./

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Złe psy. Po ciemnej stronie mocy" Patryk Vega

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Złe psy, Patryk Vega

Patryk Vega, znany fanom polskich seriali kryminalnych reżyser i scenarzysta, zadebiutował jako pisarz. "Złe psy. W imię zasad" to bezpardonowa opowieść o świecie, w ...

18 maja 2015

RECENZJA

Pitbull, sezon 3., Patryk Vega

{mosimage} A w „psiej” robocie bez zmian: nowy naczelnik to nieżyciowy (choć bardzo „rzeczowy”) urzędas. Młody chłopak wypada w nocy przez okno. W ...

10 marca 2008

RECENZJA

Pitbull, Patryk Vega

{mosimage} Bo oto dostajemy w Pitbullu, pierwszy raz dotąd tak wiarygodne w polskim kinie, połączenie true crime i police procedural. Śledząc zlecenia Wydziału ...

28 maja 2007