Zjazd absolwentów, Guillaume Musso

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 09 sierpnia 2019

Zjazd absolwentów

Autor: Guillaume Musso
Przekład: Joanna Prądzyńska
Wydawnictwo: Albatros
Premiera: 09 sierpnia 2019
Liczba stron: 320

Dziewczyna, która znika w nocy.

Przyjaciele związani tragiczną tajemnicą.

Powrót do miejsca, w którym wszystko się zaczęło…

Riwiera Francuska – zima 1992 roku.

W mroźną noc, gdy kampus liceum zostaje sparaliżowany przez burzę śnieżną, dziewiętnastoletnia Vinca Rockwell, jedna z najzdolniejszych uczennic w szkole, ucieka z nauczycielem filozofii, z którym ma potajemny romans. Dla nastoletniej dziewczyny miłość oznacza wszystko albo nic. Nikt już nigdy jej nie zobaczy.

Riwiera Francuska – wiosna 2017 roku.

Kiedyś nierozłączni Thomas i Maxime – najlepsi przyjaciele Vinki – nie kontaktowali się ze sobą od czasów szkolnych. Spotykają się dopiero na zjeździe absolwentów. Zaraz po nim jeden z budynków szkoły ma zostać wyburzony. Thomas i Maxime wiedzą, że są w nim ukryte zwłoki. I że wkrótce nic już nie stanie na przeszkodzie, by prawda wyszła na jaw.

Najpopularniejszy autor we Francji tym razem połączył swój niepowtarzalny styl z elementami sensacji. W rezultacie powstała książka, która zachwyci fanów Prawdy o sprawie Harry’ego Queberta Joëla Dickera, Nie mów nikomu Harlana Cobena, Zaginionej dziewczyny Gillian Flynn czy Tajemnej historii Donny Tartt. Nawet miłośnikom Miasteczka Twin Peaks spodoba się atmosfera tej powieści!

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Zjazd absolwentów" Guillaume Musso

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Jutro, Guillaume Musso

Gra kłamstw? Żart wyobraźni? Manipulacja? Jak daleko można się posunąć, żeby ratować kochaną osobę?

29 kwietnia 2020

RECENZJA

Okiem bibliotekarza: Zjazd absolwentów, Guillaume Muss

Gdy prawda bywa zbyt bolesna, szukamy innych rozwiązań, puszczamy wodze fantazji, chcemy wierzyć, że coś się nie zdarzyło albo zdarzyło się... inaczej.

30 października 2019

RECENZJA

Dziewczyna z Brooklynu, Guillaume Musso

„Adrenalina”, „nieziemskie przeżycia”, „rollercoaster” – czytałam w recenzjach. Może i rollercoaster, ale na podmiejskim wesołym miasteczku z niskim budżetem.

25 września 2017