Zatoka o północy, Diane Chamberlain

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 08 sierpnia 2013

Zatoka o północy

Autor: Diane Chamberlain
Wydawnictwo: Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Premiera: 08 sierpnia 2013
Liczba stron: 520

Bolesne zderzenie z przeszłością

Co naprawdę zaszło w rodzinie Julie Bauer czterdzieści lat temu? Kto zabił jej siostrę? Dlaczego do więzienia trafił niewinny człowiek? Dziś ma premierę powieść "Zatoka o północy" Diane Chamberlain, w której znajdziecie odpowiedzi na te pytania.

Wszystkie dzieci popełniają błędy – czasami tragiczne w skutkach…

Należący do rodziny letni dom na wybrzeżu New Jersey był dla Julie Bauer miejscem wakacyjnej sielanki… dopóki nie została zamordowana jej siedemnastoletnia siostra. Przez ponad czterdzieści lat, jakie minęły od śmierci Izzy, Julie nie zdołała uporać się z poczuciem winy, które rzuciło cień na całe jej życie, poważnie komplikując stosunki z matką i nastoletnią córką.
Niespodziewanie znaleziony list ujawnia, że do więzienia za morderstwo trafiła niewłaściwa osoba. Powraca pytanie, co naprawdę zaszło tamtej strasznej sierpniowej nocy w 1962 roku. Przy okazji wznowionego śledztwa wychodzą na jaw kolejne tajemnice; i choć ich wyjaśnienie wymaga bolesnego zmierzenia się z przeszłością, dzięki odkryciu prawdy Julie i najbliższe jej osoby mogą wreszcie zaznać spokoju.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Zatoka o północy" Diane Chamberlain

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Na końcu ulicy, Diane Chamberlain

Autorka wyżej stawia zapoznanie czytelnika z bohaterami oraz przybliżenie mu tła społecznego i obyczajowego – zwłaszcza lat sześćdziesiątych – niż szybką akcję czy ...

25 sierpnia 2022

NOWOŚĆ

Na końcu ulicy, Diane Chamberlain

Rodzinny dramat, mroczna tajemnica i grzechy z przeszłości…

09 sierpnia 2022