Zastraszeni, Joanna Dulewicz

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 29 lipca 2020

Zastraszeni

Autor: Joanna Dulewicz
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Premiera: 29 lipca 2020
Liczba stron: 504
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Makabryczne morderstwa, które dzieli trzydzieści lat, a łączy niemal wszystko...

Niedługo po awansie w szeregach policji Patryk Wroński ma poprowadzić wyjątkowo trudną sprawę. W województwie świętokrzyskim na przestrzeni kilku miesięcy zostają odnalezione kolejne fragmenty ludzkiego ciała. Trop prowadzi do byłego ormowca, którego trzydzieści lat wcześniej podejrzewano o dokonanie podobnej zbrodni. Ofiarą był wówczas brat inspektor Leny Chmiel – przełożonej Wrońskiego.

Eryka Olbracht, szefowa prywatnego szpitala, od dłuższego czasu dostaje niepokojące wiadomości od swojego męża, który ukrywa się przed policją. Kiedy ten doprowadza do porwania jej matki, kobieta podejmuje ryzykowną grę, w której stawką są nie tylko olbrzymie pieniądze, ale i ludzkie życie.

Kontynuacja doskonale przyjętej powieści kryminalnej Zakłamani polecanej przez plejadę autorów polskiego kryminału: Martę Guzowską, Magdę Stachulę i Roberta Małeckiego.

 

Gorzki, niepokojący, bez reszty wciągający. Joanna Dulewicz stworzyła brawurowy kryminał, w którym spirala zdarzeń nakręca się w zawrotnym tempie.

Małgorzata Oliwia Sobczak

 

Fabuła idealnie nadaje się na scenariusz zaskakującego i emocjonującego thrillera. Z wielką przyjemnością obejrzałabym Zastraszonych na dużym ekranie!

Magdalena Stużyńska

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Zastraszeni" Joanna Dulewicz

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Zakłamani, Joanna Dulewicz

„Zakłamani” to bardzo prywatny kryminał, którego clou kryje się w banalnym stwierdzeniu: każdy człowiek coś ukrywa.

30 marca 2020

NOWOŚĆ

Zakłamani, Joanna Dulewicz

Zwyciężczyni Konkursu Kryminalnego Joanna Dulewicz przedstawia „Zakłamanych”!

11 marca 2020