Zanim powróci strach, C.L. Taylor

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 01 lipca 2020

Zanim powróci strach

Autor: C.L. Taylor
Przekład: Robert Waliś
Wydawnictwo: Albatros
Premiera: 01 lipca 2020
Liczba stron: 416
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Czasem twoja pierwsza miłość nie pozwala ci odejść…

Kiedy Lou Wandsworth uciekała ze swoim nauczycielem, Mikiem Hughesem, do Francji, była przekonana, że jest on miłością jej życia. Jednak Mike nie był tym, za kogo go uważała. I zrobił coś, co sprawiło, że jej życie legło w gruzach.

Teraz trzydziestodwuletnia Lou dowiaduje się, że Mike jest związany z nastolatką, Chloe Meadows. Nie mogąc pozwolić na to, by historia się powtórzyła, kobieta wraca do domu, by skonfrontować się ze swoim byłym i wszystkim, co jej zrobił.

Jednak Mike jest drapieżcą najgorszego gatunku i chociaż Lou próbuje walczyć o sprawiedliwość, może znów stać się jego ofiarą…

 

C.L. Taylor, brytyjska pisarka pochodząca z Worcester. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Northumbrii. Po studiach mieszkała dwa lata w Londynie, a następnie trzynaście lat w Brighton. Obecnie mieszka wraz z partnerem i synem w Bristolu. Karierę literacką rozpoczęła w 2005 roku od wielokrotnie nagradzanych opowiadań publikowanych w gazetach i magazynach dla kobiet, m.in. w „Sunday People” i „Sunday Express”. Jest autorką sześciu thrillerów psychologicznych, które stały się bestsellerami. Zdobyła Dead Good Books Reader Award w latach 2015, 2016, 2017 i 2018, Hearst Big Book Award w roku 2018 oraz Kobo Crime/Thriller w latach 2015 i 2016, a jej książki sprzedały się w łącznym nakładzie przekraczającym milion dwieście tysięcy egzemplarzy i zostały przetłumaczone na ponad dwadzieścia jezyków. Prawa do ekranizacji jednej z powieści („The Escape”) kupiła firma producencka Feel Films, stojąca za sukcesem emitowanego przez BBC serialu „Jonathan Strange i Pan Norrell”.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Zanim powróci strach" C.L. Taylor

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Teraz zaśniesz, C.L. Taylor

Ile to już razy twórcy kryminałów wysyłali swoich bohaterów na opustoszałe wyspy, izolowali ich od reszty świata, wrzucali w sam środek sztormów, wichur i ulew?

09 września 2019

NOWOŚĆ

Teraz zaśniesz, C.L. Taylor

Siedmioro obcych. Siedem sekretów. Jedno zabójcze kłamstwo. Premiera już dziś, pod naszym patronatem!

03 lipca 2019