Wszystko zostaje w rodzinie, Aneta Jadowska

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 14 marca 2014

Wszystko zostaje w rodzinie

Autor: Aneta Jadowska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Fabryka Słów
Premiera: 14 marca 2014
Liczba stron: 520

Wiedźma sprząta bajzel

Aneta Jadowska jest autorką kryminalno-fantastycznej heksalogii o toruńskiej wiedźmie-policjantce Dorze Wilk. "Wszystko zostaje w rodzinie", czwarta część tego cyklu, ma premierę dziś.

Dora Wilk udowadnia, że męska skleroza jest początkiem wszelkich kłopotów. I tak – wampiry zapominają, że słońce im szkodzi; wilki zapominają, kto jest ich Alfą; Gajusz zapomina o dobrym wychowaniu; Miron zapomina o tym, co ważne; Baal zapomina, że nie może wpadać bez zaproszenia i robić jej śniadania; a nowy koleś zapomina, gdzie jest jego miejsce w szeregu.

Wiedźma Dora, z właściwym sobie wdziękiem, musi posprzątać cały ten bajzel, zanim ktoś przeprowadzi naprawdę morderczy test białej rękawiczki. A że od mopa woli glocka i miecz... nie obejdzie się bez przelania krwi, ale wszystko zostaje w rodzinie.

Wszystko zostaje w rodzinie

Aneta Jadowska
Wydawnictwo Fabryka Słów
Wydanie I
Premiera: 14 marca 2014
Liczba stron: 520

/mat.wyd./

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Wszystko zostaje w rodzinie" Aneta Jadowska

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Martwy sezon, Aneta Jadowska

W drugim tomie cyklu Aneta Jadowska wraca do Ustki – miasteczka dobrze znanego fanom „Trupa na plaży”, a dla nowych czytelników miejsca szalenie intrygującego i ...

08 listopada 2019

NOWOŚĆ

Trup na plaży i inne sekrety rodzinne, Aneta Jadowska

Czerwcowy poranek, pusta plaża i... trup. „Trup na plaży i inne sekrety rodzinne” Anety Jadowskiej to rozrywkowy kryminał w duchu Joanny Chmielewskiej.

31 stycznia 2018