Wiwisekcja zbrodni, Andrzej Janikowski

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 24 czerwca 2020

Wiwisekcja zbrodni

Autor: Andrzej Janikowski
Wydawnictwo: Lira
Premiera: 24 czerwca 2020
Liczba stron: 576
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Czy odważysz się uczestniczyć w wiwisekcji umysłu seryjnego mordercy?

W parku Południowym we Wrocławiu znalezione zostają zwłoki mężczyzny. Parę dni później na terenie ogródków działkowych policja odnajduje kolejne ciało. Funkcjonariusze zakładają, że mają do czynienia z seryjnym mordercą, być może szaleńcem religijnym. Metodycznie okaleczonych ofiar przybywa… Jednak w trakcie działań operacyjnych staje się jasne, że motyw sprawcy ma niewiele wspólnego z religią. Śledztwo się komplikuje. Sprawą zajmuje się doświadczony podkomisarz Roman Sadowski. 

Ta pełna napięcia rozgrywka między mordercą, który uderza planowo i w wyrafinowany sposób, a ścigającym go policjantem jest niczym partia szachów. Czy Sadowski przejrzy na czas grę przeciwnika?

Poznaj mroczne oblicze Wrocławia i wynik tego bezwzględnego starcia.

 

Andrzej Janikowski – inżynier elektronik, którego pasją jest dziennikarstwo. Od lat dziewięćdziesiątych związany z różnymi wydawnictwami. Bez względu na tematykę zawsze dąży do prawdy. Źródłem niewyczerpanej inspiracji jest dla niego historia - zwłaszcza chrześcijaństwa i powszechna. Abstynent. Gra w szachy, inwestuje na giełdzie.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Wiwisekcja zbrodni" Andrzej Janikowski