Ted Bundy. Rozmowy z mordercą

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 16 października 2019

Ted Bundy. Rozmowy z mordercą

Autor: Stephen G. Michaud, Hugh Aynesworth
Wydawnictwo: Bez Fikcji
Premiera: 16 października 2019
Liczba stron: 280
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Ta książka stała się inspiracją dla najbardziej sensacyjnego serialu dokumentalnego stacji Netflix w 2019 roku.

Największy seryjny morderca w historii przedstawia swoją wersję wydarzeń. "Ted Bundy. Rozmowy z mordercą" zawiera w sobie treść wywiadu przeprowadzonego z samym Tedem Bundym. Nagrania z celi śmierci trwają sto pięćdziesiąt godzin. Wywiad został przeprowadzony przed egzekucją Bundy’ego, który został stracony na krześle elektrycznym na Florydzie.

Szokujące wyznania Bundy'ego, którymi podzielił się z dziennikarzami Stephenem G. Michaudem i Hugh Aynesworthem, odkrywają przerażający i wynaturzony umysł najbardziej znanego seryjnego mordercy.

Największy seryjny morderca w historii przedstawia swoją wersję wydarzeń. Był sadystycznym mordercą. Był mistrzem manipulacji. Ofiarami jego makabrycznych zbrodni padło przynajmniej trzydzieści niewinnych młodych kobiet. Oczekując na egzekucję na krześle elektrycznym, najbardziej osławiony seryjny morderca Ameryki w końcu zabrał głos… i zapewnił nam przerażający wgląd w swój wynaturzony umysł. Oto spowiedź Teda Bundy’ego.

Aby w pełni zrozumieć rozmowy z Tedem Bundym i poznać jego wypaczony umysł wydawnictwo poleca w pierwszej kolejności lekturę reportażu "Ostatni żywy świadek", który jest wprowadzeniem do świata zbrodni Teda Bundy'ego.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Ted Bundy. Rozmowy z mordercą" Stephen G. Michaud, Hugh Aynesworth

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Ted Bundy. Rozmowy z mordercą

Surowa forma wywiadu ukazuje prawdziwe oblicze Teda Bundy’ego. Kłamliwe, bezlitosne i oderwane od rzeczywistości.

28 listopada 2019

RECENZJA

Ostatni żywy świadek, Stephen G. Michaud, Hugh Aynesw

„Ostatni żywy świadek” to materiał wyjątkowy. Nie tylko ze względu na ogrom reporterskiej pracy, lecz także rozważania Bundy’ego na temat morderstw prowadzone w ...

07 listopada 2019

NOWOŚĆ

Ostatni żywy świadek

Pod naszym patronatem ukazał się właśnie „Ostatni żywy świadek”. To prawdziwa historia Teda Bundy’ego, pierwszego amerykańskiego seryjnego mordercy-celebryty.

16 października 2019