Szreń, Kinga Wójcik

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 13 września 2021

Szreń

Autor: Kinga Wójcik
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Premiera: 07 września 2021
Liczba stron: 512

Od tragicznych wydarzeń, których komisarz Lena Rudnicka była spiritus movens, minęło kilka miesięcy. W konsekwencji została karnie przeniesiona do Białych Brzegów, gdzie szybko się przekonała, że na wiejskim komisariacie czas płynie dwa razy wolniej. Sytuacja ulega zmianie, gdy na corocznym Festynie Lodu dochodzi do brutalnego gwałtu ze skutkiem śmiertelnym. Ofiarą jest młoda mieszkanka Białych Brzegów, Karina Cieślak. Ludzie niechętnie rozmawiają z policją. Każdy z nich ma coś do ukrycia: gospodarze, którzy znaleźli zwłoki, ich syn, który adorował Karinę, jej przyjaciółki, lokalny pijak, a nawet ksiądz. Komisarz nikomu nie może ufać, nawet swojemu nowemu partnerowi. Tymczasem w Białych Brzegach pojawia się Marcel Wolski, a wkrótce potem prokurator Nawrocki… Śledztwo nabiera tempa.

 

Kinga Wójcik urodziła się w 1994 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Z wykształcenia jest politologiem. Ukończyła Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Pochodzi z rodziny policyjnej. Prywatnie fanka buldogów francuskich i filmów z serii "Transformers". Autorka serii kryminałów o komisarz Lenie Rudnickiej: "Poryw", "Spektakl", "Osadzony".

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Szreń" Kinga Wójcik

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Osadzony, Kinga Wójcik

Szukacie książki, której lektura przyniesie Wam wiele przyjemności? Zależy Wam, aby fabuła była dynamiczna, intrygująca i pochłaniająca? Chcecie poznać historię, ...

15 lipca 2021

NOWOŚĆ

Osadzony, Kinga Wójcik

Kolejne śledztwo łódzkich śledczych.

26 stycznia 2021

NOWOŚĆ

Spektakl, Kinga Wójcik

Tandem z komendy miejskiej w Łodzi - Lena Rudnicka i Marcel Wolski - powraca.

03 września 2020

RECENZJA

Poryw, Kinga Wójcik

Bohaterka ze skomplikowanym charakterem? Jest. Dokładne opisy miasta? Są.

20 stycznia 2020