Rodzina, Louise Jensen

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 18 września 2019

Rodzina

Autor: Louise Jensen
Przekład: Ewa Kleszcz
Wydawnictwo: Burda Media Polska
Premiera: 18 września 2019
Liczba stron: 368
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Najnowszy thriller psychologiczny mistrzyni gatunku Louise Jensen zapiera dech w piersiach!

Tajemnicza farma, charyzmatyczny przywódca i one – matka i córka. Zostały same, zaufały i otrzymały schronienie. Nie wiedzą, że ich piekło dopiero się rozpoczyna… Louise Jensen, mistrzyni thrillerów psychologicznych, zabiera czytelników w mroczną podróż do zamkniętej społeczności, w której nic nie jest takie, jak się wydaje. „Rodzina”, najnowsza powieść mistrzyni thrillerów psychologicznych, w księgarniach już od 18 września. 

Laurze nie zostało nic. Pochowała męża, musiała zamknąć ukochaną kwiaciarnię, lada chwila straci też dach nad głową. Jej długi rosną w oszałamiającym tempie. Firma ubezpieczeniowa odmawia wypłaty odszkodowania, a właściciel domu, który wynajmuje, grozi eksmisją. Ma już tylko córkę, siedemnastoletnią Tilly, która z dnia na dzień oddala się od niej coraz bardziej. 

Gdy swoją pomoc oferuje im Alex – właściciel biofarmy za miastem i charyzmatyczny przywódca tamtejszej wspólnoty – Laura jest w siódmym niebie. Nie może jej nie przyjąć. Zresztą trudno odmówić, gdy wszyscy mieszkańcy otaczają je takim wsparciem i troską. Z dnia na dzień stają się im coraz bliżsi, zupełnie jak rodzina. Jednak na farmie dochodzi do coraz bardziej niepokojących incydentów. Kobieta była pewna, że razem z Tilly znalazły dom i nową rodzinę. Jeszcze nie wiedzą, że każda rodzina skrywa sekrety, a one nie powinny ufać nikomu. 

Czy nowe więzy w ramach wspólnoty okażą się silniejsze niż więzy krwi. Czy błąd matki może kosztować córkę wszystko? 

 

Louise Jensen – brytyjska pisarka, autorka bestsellerowych thrillerów psychologicznych. Jej książki, przetłumaczone na ponad 20 języków, sprzedały się na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy. „Rodzina” jest jej piątą powieścią. Wcześniej w Polsce ukazały się: „Siostra”, „Prezent”, „Surogatka” (nominowana w 2018 roku do nagrody Książka Roku portalu LubimyCzytac.pl) i „Randka”. Jensen mieszka w Northamptonshire z mężem, dziećmi, psem i niezbyt grzecznym kotem. 

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Rodzina" Louise Jensen

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

To wszystko dla ciebie, Louise Jensen

Dobrze poprowadzona, wciągająca fabuła to pierwsza zaleta najnowszej powieści Louise Jensen. Druga – to warstwa psychologiczna.

07 stycznia 2022

NOWOŚĆ

To wszystko dla ciebie, Louise Jensen

Louise Jensen przygotowuje scenę, zaprasza czytelnika i rozpoczyna wyjątkowy spektakl, który przyprawia o dreszcze i zawroty głowy.

27 października 2021

NOWOŚĆ

Trzecia siostra, Louise Jensen

Bestsellerowa autorka „Siostry” i „Surogatki” znowu przyprawi cię o dreszcze. Lepiej przygotuj się na zarwaną noc, bo od tej książki nie można się oderwać.

28 października 2020

RECENZJA

Rodzina, Louise Jensen

Czym właściwie jest rodzina? Czy to tylko więzi krwi? Czy ważniejsze są uczucia?

14 października 2019

NOWOŚĆ

Randka, Louise Jensen

Jedna noc może zmienić wszystko…

26 października 2018

RECENZJA

Surogatka, Louise Jensen: recenzja

Autorka w naprawdę dobry sposób buduje napięcie. Zaczyna zagadką zbrodni, do której prędko nie wraca, potem serwuje nam zwyczajne sytuacje, ale podkoloryzowane tak, jakby ...

09 kwietnia 2018

NOWOŚĆ

Surogatka, Louise Jensen

Bohaterami nowej powieści Louise Jensen „Surogatka” są Kat i jej mąż Nick, którzy próbowali wszystkiego, żeby zostać rodzicami, i po kolejnej porażce są bliscy ...

05 marca 2018

NOWOŚĆ

Prezent, Louise Jensen

„Prezent” Louise Jensen to opowieść o Jennie, dziewczynie po przeszczepie serca, która, wdzięczna za drugą szansę na życie, nawiązuje kontakt z rodziną dawczyni. I ...

17 sierpnia 2017

NOWOŚĆ

Siostra, Louise Jensen

I ostatnia nowość na dziś: powieść "Siostra" Louise Jensen. To historia Grace, kobiety, której życie całkowicie się zmienia po śmierci przyjaciółki.

11 kwietnia 2017