Niszcz, powiedziała, Piotr Rogoża

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 18 września 2019

Niszcz, powiedziała

Autor: Piotr Rogoża
Wydawnictwo: Marginesy
Premiera: 18 września 2019
Liczba stron: 328
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Niech arteriami popłynie krew!

Zaginięcie byłej dziewczyny, która najwidoczniej prowadziła podwójne życie, zapowiada początek koszmaru Szymona, trzydziestoletniego copywritera. Nagle piętrzą się dziwne przypadki, a nowi pracodawcy zdają się skrywać wiele sekretów. Szymon zdaje sobie sprawę, że uczestniczy w upiornej grze, gdy hasło reklamowe, którego jest autorem, zostaje wykorzystane przez terrorystów odpowiedzialnych za śmierć kilkunastu osób w warszawskim metrze. Od tego, czy w porę zrozumie zasady tej rozgrywki, zależy los… no właśnie: kogo? Całego miasta?

Obłęd gęstnieje, granica między rzeczywistością a spreparowaną kreacją szybko się zaciera. Razem z niespodziewaną sojuszniczką Szymon staje do walki z niesprecyzowanym wrogiem, którego istnienia nawet nie jest pewien. Czy uda się zatrzymać kołowrót kłamstw i podejrzeń? Kto tak naprawdę jest ofiarą, kto wrogiem, a kto przyjacielem? Ślady prowadzą w warszawską noc i rozmywają się w jesiennej szarudze. Życie zaczyna przypominać fikcję reklamy…

„Niszcz, powiedziała” to wciągający thriller, a jednocześnie portret środowiska, w którym handluje się tym, co bezcenne – ideami.

 

Jeśli wątpiliście, że wśród zalewającej nas zewsząd bylejakości traficie jeszcze na połączenie znakomitej rozrywki z oryginalnym, indywidualnym stylem, przeczytajcie Niszcz, powiedziała Piotra Rogoży.

Jakub Małecki

 

Oto thriller ery społecznościówek, gdzie życie ludzkie jest warte tyle, co piknięcie w telefonie. Rogoża wciąga lepiej niż memy. Czytajcie, powiedziałem.

Łukasz Orbitowski

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Niszcz, powiedziała" Piotr Rogoża

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Niszcz, powiedziała, Piotr Rogoża

Z przyjemnością czytałam thriller, w którym mogłam skupić się na jednym głównym bohaterze, w dodatku tak dobrze wykreowanym!

14 listopada 2019