Modlitwa niewiernej, Florencia Etcheves

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 06 maja 2022

Modlitwa niewiernej

Autor: Florencia Etcheves
Przekład: Katarzyna Lebiedzińska
Wydawnictwo: Letra
Premiera: 27 kwietnia 2022
Liczba stron: 280

W zamożnej dzielnicy Buenos Aires brutalnie zamordowana zostaje nastolatka. Nie ma jednoznacznego motywu, tropy wydają się prowadzić donikąd, a śledztwo szybko ustaje w martwym punkcie. Jednak ekscentryczny śledczy Juánez nie daje za wygraną – czuje, że dziewczyna mogła ukrywać więcej, niż początkowo zakładał...

Emocjonująca powieść opowiada o dziedziczonej przez pokolenia traumie i podziałach klasowych dzielących argentyńskie społeczeństwo. W formie nietuzinkowego thrillera zmusza nas do zadania sobie pytania, czy grzechy potomków nie są przypadkiem tylko odegraniem wykroczeń przodków.

Znana z zaangażowania w sprawy społeczne Etcheves opisuje w swoich książkach brutalny świat wyścigu po władzę i wpływy, poddając krytyce wszechobecną chciwość i korupcję. W serii wydawnictwa Letra ukazała się też jej „Cornelia”.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Modlitwa niewiernej" Florencia Etcheves

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Modlitwa niewiernej, Florencia Etcheves

Dom – przystań, której zadaniem jest koić i dawać schronienie przed wirem problemów wciągających wszystko, co stoi na jego drodze. Szczęśliwy jest ten, komu dom daje ...

07 lipca 2022

NOWOŚĆ

Cornelia, Florencia Etcheves

Mroczny, tajemniczy i wciągający kryminał opowiadający o tym, że nic nie jest takie, jakie się z pozoru wydaje. Premiera już w przyszłym tygodniu!

29 września 2021