Manipulacja, Klaudia Muniak

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 05 października 2022

Manipulacja

Autor: Klaudia Muniak
Wydawnictwo: Kobiece
Premiera: 28 września 2022
Liczba stron: 296

Zawsze myślała, że jest morderczynią. W końcu się nią stała.

Anna ma trzydzieści trzy lata, pracę, którą lubi, i ukochanego męża Olafa. Do szczęścia brakuje jej tylko dziecka. Po kolejnym poronieniu szuka pomocy u znanej psychoterapeutki, Irminy. Kobieta leczy za pomocą nowoczesnej metody – ukierunkowanej inkubacji snów.

W tym samym czasie Anna zaczyna otrzymywać dziwne wiadomości na Instagramie i Facebooku. Ktoś usilnie próbuje się z nią skontaktować. Nadawca twierdzi, że ma informacje, które sprawią, że kobieta inaczej spojrzy na swoje dotychczasowe życie.

Anna z niepokojem odkrywa, że jej historia łączy się z życiem innych pacjentek leczących się u Irminy. Zaczyna zadawać sobie pytania: czy to możliwe, że terapeutka jest w rzeczywistości psychopatką, która mąci kobietom w głowach, a ostatecznie je niszczy, doprowadzając do śmierci? Czy Anna ma być jej kolejną ofiarą?

„Manipulacja” to kolejny w dorobku Klaudii Muniak thriller psychologiczny. W swoich powieściach autorka łączy wiedzę medyczną z misternymi intrygami kryminalnymi. Wciągająca fabuła, liczne zwroty akcji oraz doskonale zarysowani bohaterowie sprawiają, że od jej książek trudno się oderwać.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Manipulacja" Klaudia Muniak

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Pod dachem z mordercą, Klaudia Muniak

Nowe życie zaczyna się o krok od śmierci.

31 maja 2024

NOWOŚĆ

Dom obok, Klaudia Muniak

W „Domu obok” kryje się zło. Bo nawet to, co stworzone z dobrych pobudek, w nieodpowiednich rękach może siać ból, zniszczenie i śmierć.

28 lipca 2023

RECENZJA

Nie zabiłam, Klaudia Muniak

Jest w „Nie zabiłam” śmierć, jest śledztwo w jej sprawie, jest zagadka z przeszłości, są fabularne zaskoczenia – czyli wszystko to, czego szukamy w kryminałach czy ...

06 marca 2023

NOWOŚĆ

Nie zabiłam, Klaudia Muniak

Twierdzi, że nie zabiła, ale przecież już raz popełniła zbrodnię.

22 lutego 2023

NOWOŚĆ

Zgliszcza, Klaudia Muniak

Gdy świat znajdzie się u progu zagłady, ile zrobi matka dla ukochanego dziecka?

22 kwietnia 2022