Kwestia czasu, Małgorzata Starosta

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 07 grudnia 2020

Kwestia czasu

Autor: Małgorzata Starosta
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Premiera: 01 grudnia 2020
Liczba stron: 328

Po powrocie do Augustowa Edyta porządkuje swoje sprawy, Pruskowie szykują się na powiększenie rodziny i życie, jak się wydaje, zaczyna biec spokojnym rytmem. Jednak spokój nie jest pisany rodowi Prusków, a norma ma  w odniesieniu do nich zupełnie inną definicję.

Spokojny obiad w Starej Stanicy niespodziewanie przerywa tajemniczy gość, a komisarz Lewczyński musi zająć się sprawą makabrycznej zbrodni.

Gdzie podział się siostrzeniec Wilczyńskiego? Czy Edyta rozwiedzie się z Rafałem? Kim jest Bioderko? Wszystko się wyjaśni, to jedynie kwestia czasu...

Ostatnia część perypetii rodziny Prusków zaskakuje, bawi i wzrusza, pozwalając delektować się poszukiwaniem rozwiązania kilku zagadek.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Kwestia czasu" Małgorzata Starosta

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Wesela nie będzie!, Małgorzata Starosta

Małgorzata Starosta napisała solidny kryminał obyczajowo-komediowy, który łączy poważną, momentami mroczną atmosferę z ciepłą opowieścią o rodzinie i przyjaźni.

07 października 2021

RECENZJA

Pruskie baby, Małgorzata Starosta

Jedna z opinii na skrzydełku zapowiadała powieść dla bardziej oczytanych kobiet. Pragnę w tym miejscu uspokoić: mężczyźni także śmiało mogą po „Pruskie baby” ...

31 maja 2021