Krwawa Toskania, Grzegorz Kapla

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 25 marca 2024

Krwawa Toskania

Autor: Grzegorz Kapla
Wydawnictwo: Sonia Draga
Premiera: 20 marca 2024
Liczba stron: 376

Klimatyczny, trzymający w napięciu kryminał ze szczyptą romansu.  

Sylvie, bogata i atrakcyjna rozwódka z nowojorskiego Manhattanu, wyjeżdża do Toskanii, żeby rozpocząć nowy etap w życiu. Planuje kupić zabytkowy dom, znaleźć włoskiego kochanka i poświęcić się pisarstwu. Niestety wchodzi w drogę bandytom, którzy mordują kobiety w miejscach związanych z okrutnymi procesami czarownic i sprzedają to widowisko online w darknecie.

Mafia urzęduje w opuszczonej posiadłości, którą dziedziczą homofob z warszawskiej Pragi i mediolański gej celebryta. Gardzą sobą, ale będą musieli stoczyć wspólną walkę ze zbirami.

Sprawę rytualnych morderstw próbuje rozwikłać inteligentna policjantka Emilia, a na pomoc Sylvie rusza jej były mąż, David, który okaże się kimś zupełnie innym, niż dotąd sądziła.

Wciągająca intryga, wyraziści bohaterowie i dramatyczna akcja w malowniczej Toskanii, która wcale nie jest taka sielankowa jak na zdjęciach.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Krwawa Toskania" Grzegorz Kapla

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Grzegorz Kapla, Bezruch

Czwarty tom historii podkomisarz Olgi Suszczyńskiej poprowadzi czytelnika przez sejmowe korytarze, pod bramę Stoczni Gdańskiej, na mszę odprawianą przez księdza Jerzego ...

05 maja 2021

RECENZJA

Bezmiar, Grzegorz Kapla

„Bezmiar” Grzegorza Kapli to powieść wielowymiarowa.

21 października 2019

NOWOŚĆ

Bezmiar, Grzegorz Kapla

„Bezmiar” to kontynuacja powieści z serii, której bohaterką jest podkomisarz Olga Suszczyńska.

18 września 2019

NOWOŚĆ

Bezdech, Grzegorz Kapla

„Bezdech” to literacki debiut dziennikarza i reportażysty Grzegorza Kapli. Opowieść o dwójce policjantów, którzy próbują być uczciwi w świecie, w którym zabrakło ...

04 kwietnia 2018