Kości niezgody, Lisa Regan

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 19 lutego 2024

Kości niezgody

Autor: Lisa Regan
Przekład: Maciej Muszalski
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Premiera: 15 lutego 2024
Liczba stron: 304

Mimo palącego bólu w rękach Josie nie przerywa reanimacji aż do przyjazdu karetki. Gdy sanitariusze odciągają ją od zimnego, wątłego ciała, Noah łamiącym się głosem podaje czas zgonu ukochanej matki.

Josie Quinn i jej partner Noah jadą na wieś, by zjeść obiad w jego rodzinnym domu. Na miejscu z przerażeniem odkrywają, że matka mężczyzny, Colette, leży w ogrodzie z ustami pełnymi ziemi i nie daje znaków życia.

Ekipa Josie przeszukuje dom i okolicę. Dlaczego w pobliżu ciała zakopano paciorki różańca i co oznacza ukryta teczka, oznaczona nazwiskiem Drew Pratta – najsłynniejszego zaginionego w historii miasteczka Denton? W dodatku wpis w pamiętniku prowadzonym przez Colette sugeruje powiązania między nią a Drew i jego zmarłym bratem.

Czy Josie uwierzy w to, co nie do pomyślenia – że ta uczynna starsza kobieta odpowiada za śmierć obu mężczyzn? I czy świeży związek z Noahem przetrzyma takie oskarżenie?

Jak głęboko trzeba będzie kopać, by odnaleźć prawdę?

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Kości niezgody" Lisa Regan

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Znikające dziewczyny, Lisa Regan

Jeśli szukacie kryminału, w którym autor przechodzi do rzeczy niemal od razu, bez zajmowania Waszego czasu nic niewnoszącym gadulstwem, „Znikające dziewczyny” są dla Was.

07 grudnia 2023

NOWOŚĆ

Ostatnie wyznanie, Lisa Regan

Patrząc na prowadzoną przez policjantów przyjaciółkę zakutą w kajdanki, Josie ani przez chwilę nie wierzy, że Gretchen zabiła tego biednego chłopaka. Wprawdzie się ...

16 sierpnia 2023

NOWOŚĆ

Bezimienna, Lisa Regan

Drugi tom serii z niepokorną detektywką w roli głównej!

13 grudnia 2022