Kobiety niedoskonałe, Araminta Hall

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 26 października 2021

Kobiety niedoskonałe

Autor: Araminta Hall
Przekład: Tomasz Wilusz
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Premiera: 19 października 2021
Liczba stron: 392

Niektórych tajemnic nie da się zabrać do grobu.

Nancy Hennessy - piękna, zamożna, uwielbiana przez wszystkich, którzy ją znali - według wielu prowadziła niemal idealne życie. Kiedy jednak zostaje zamordowana, śledztwo w sprawie jej śmierci utyka w martwym punkcie.

Przyjaciółki Nancy, Eleanor i Mary, są zrozpaczone. Wszystko zmienia się, gdy na jaw wychodzi wiele mrocznych szczegółów o życiu Nancy. Tajemnic, które dobitnie pokazują im, że słabo znały nie tylko ją, ale i same siebie. Okazuje się bowiem, że tylko rozwikłanie węzła, który stworzyły relacje Nancy z jej najbliższymi osobami, może dać odpowiedź na nurtujące wszystkich bohaterów powieści pytanie: Kto zabił Nancy?

"Kobiety niedoskonałe" to studium zemsty i poczucia winy, miłości i zdrady, a także zawieranych kompromisów, które nieodwracalnie zmieniają nasze życie. Pełne przenikliwych spostrzeżeń, budujące napięcie z wprawą godną Patricii Highsmith i Pauli Hawkins, są prawdziwie pasjonującym, skłaniającym do myślenia majstersztykiem Araminty Hall.

 

Araminta Hall to brytyjska pisarka, dziennikarska i nauczycielka. Na co dzień mieszka z mężem i dziećmi w Brighton, gdzie prowadzi kursy kreatywnego pisania. Jej pierwsza powieść, "Everything and Nothing", ukazała się w 2011 roku i trafiła na listę książek polecanych przez Richard & Judy Book Club. Więcej szczegółów o autorce znaleźć można na jej koncie na Twitterze @aramintahall.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Kobiety niedoskonałe" Araminta Hall

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Okrutne pragnienie, Araminta Hall

„Okrutne pragnienie” to wciągający, angażujący czytelnika emocjonalnie thriller psychologiczny.

14 lutego 2019

NOWOŚĆ

Okrutne pragnienie, Araminta Hall

„Okrutne pragnienie” to mroczny thriller psychologiczny o pewnym niekonwencjonalnym związku.

13 lutego 2019