Idealny tata, John Glatt

Autor: materiał wydawcy
Data publikacji: 07 listopada 2022

Idealny tata

Autor: John Glatt
Przekład: Adrian Napieralski
Wydawnictwo: Filia
Premiera: 26 października 2022
Liczba stron: 384

Wstrząsający reportaż opisujący tragedię rodziny Wattsów i okrutne, rozdzierające serce morderstwa. 

Rankiem 13 sierpnia 2018 roku, po powrocie z podróży służbowej, koleżanka podwiozła Shanann Watts do domu. Był to ostatni raz, kiedy ktokolwiek widział ją żywą. Następnego dnia zgłoszono zniknięcie kobiety i jej dwóch małych córeczek, Belli i Celeste. Mąż zaginionej Chris Watts, regularnie gościł w lokalnych wiadomościach, błagając o pomoc w odnalezieniu swojej rodziny.

Mężczyzna wiedział jednak, że już nigdy więcej ich nie zobaczy. Niecałe dwadzieścia cztery godziny po rozpaczliwych apelach Watts złożył na policji szokujące wyznanie. Załamani przyjaciele i sąsiedzi patrzyli jak przystojny, oddany rodzinie mężczyzna zostaje aresztowany i oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia. Maska, którą Chris pokazywał światu w mediach i na Facebooku, opadła, a spod niej wyłoniła się przerażająca twarz niestabilnego, pełnego gniewu potwora.

"Idealny tata" to pierwsza poważna relacja ze sprawy rodziny Wattsów. John Glatt ujawnia prawdę stojącą za tragedią i ukazuje mrożący krew w żyłach portret jednego z najbardziej okrutnych zabójców rodzin w XXI wieku.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Idealny tata" John Glatt

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Sprawa Josepha Fritzla, John Glatt

Jak bardzo można zniszczyć drugiego człowieka w imię swoich własnych, często chorych i urojonych przekonań?

29 czerwca 2023

RECENZJA

Idealny tata, John Glatt

Polecam wam tę historię. Smutną, tragiczną, niedającą się włożyć w żadne ramy, ale wartą poznania.

09 marca 2023

RECENZJA

Rodzina z domu obok, John Glatt

Trudno mi użyć standardowego sformułowania, polecającego (lub nie) dany tytuł. Bo jak to zabrzmi, jeśli napiszę „polecam wam tę książkę”? Polecam lekturę ponad ...

08 sierpnia 2022

NOWOŚĆ

Zaginione dziewczyny, John Glatt

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet przetrzymywanych w piwnicy domu w Cleveland, które zostały uratowane o wiele za późno.

07 września 2021