Gra w życie, Leona Deakin

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 03 kwietnia 2019

Gra w życie

Autor: Leona Deakin
Przekład: Aga Zano
Wydawnictwo: Burda Media Polska
Premiera: 03 kwietnia 2019
Liczba stron: 386
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Czworo ludzi znika bez śladu w dniu swoich urodzin. I ma to związek z tajemniczą grą... Dziś pod naszym patronatem ukazała się powieść „Gra w życie”.

Czworo ludzi znika bez śladu w dniu swoich urodzin. Samotna matka-żołnierka z syndromem stresu pourazowego po misjach w Afganistanie, czarujący chłopak spodziewający się pierwszego dziecka z narzeczoną, wzorowy student i kochająca matka dwójki małych dzieci. Pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego – jedyne, co ich łączy, to kartka urodzinowa znaleziona w ostatnim znanym miejscu pobytu każdego z nich. Na niej zawsze widnieje taka sama wiadomość:

Twój prezent to gra.

Zagraj – jeśli się odważysz.

Policja nie interesuje się sprawą: przecież to tylko zabawa. Rodziny zaginionych jednak szaleją z niepokoju, więc w poszukiwania zostaje zaangażowana psycholożka i detektywka Augusta Bloom. Gdy kobieta zaczyna zagłębiać się w sprawę, wreszcie odkrywa, co łączy wszystkie cztery osoby.

To coś, co sprawia, że są bardzo niebezpieczne.

Gdy znikają kolejni ludzie, doktor Bloom musi zacząć wyścig z czasem, by namierzyć organizatorów tajemniczej gry. Nie wie jednak, czy jej dochodzenie powstrzyma przestępców, czy też im pomoże…

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Gra w życie" Leona Deakin