Fałsz, Hubert Hender

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 18 października 2021

Fałsz

Autor: Hubert Hender
Wydawnictwo: Bukowy Las
Premiera: 13 października 2021
Liczba stron: 440

Druga powieść z cyklu kryminalnego o podkomisarzu Filipie Krauze i aspirancie Igorze Fijałkowskim z Dolnego Śląska.

W Górach Sowich dochodzi do makabrycznej zbrodni. Policja z Nowej Rudy od miesiąca prowadzi śledztwo, ale nie natrafia na ślad sprawcy. Na pomoc miejscowym policjantom zostaje wysłany podkomisarz Filip Krauze z Kłodzka, któremu na rękę jest chwilowy wyjazd z domu.

Śmierć w górach pary młodych ludzi szybko staje się obsesją policjanta, który zrobi wszystko, by rozwiązać tę nielogiczną i dziwną sprawę, w której nie ma żadnych świadków. Stopień prawdopodobieństwa, że dziewczyna z chłopakiem zginęli w lesie przypadkowo, równa się niemal zeru. Ale kto mógłby ich tam zamordować? Krauze uznaje, że musiało to być zaplanowane działanie. A każde konkretne działanie musi mieć motyw.

Próbując dotrzeć do prawdy, Filip Krauze zagłębi się w najmroczniejsze sekrety miasta i pozna jego prawdziwe oblicze. Jest doświadczonym śledczym i dobrze wie, że za odmalowanymi fasadami i pozorami niewinności zwykle czai się prawdziwe zło.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Fałsz" Hubert Hender

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Milczenie, Hubert Hender

"Milczenie" to pierwszy tom cyklu, którego bohaterem jest komisarz Krauze.

25 września 2020

NOWOŚĆ

Kolejność, Hubert Hender

W serii "Mroczna Strona" Wydawnictwa Filia pod naszym patronatem ukazała się dziś powieść "Kolejność" Huberta Hendera. Jej bohaterem jest komisarz Iwanowicz, który w ...

17 sierpnia 2016