Dobra siostra, Sally Hepoworth

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 10 sierpnia 2021

Dobra siostra

Autor: Sally Hepworth
Przekład: Magda Witkowska
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Premiera: 10 sierpnia 2021
Liczba stron: 400
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Najnowsza powieść autorki bestsellerowej "Teściowej".

Dobra i zła… tylko która jest którą? Siostry Fern i Rose z pozoru łączy więź, jaka może być tylko między prawdziwymi bliźniaczkami. Role są ustalone - Rose to ta odpowiedzialna, podczas gdy Fern uważana jest za ekscentryczną.

Mimo różnic są sobie jednak bardzo oddane i chronią się nawzajem od najmłodszych lat. A poczucie bezpieczeństwa było im szczególnie potrzebne, gdyż ich matka była socjopatką ukrywającą przed całym światem swoją okrutną naturę. Jedynie Rose to widziała - Fern zawsze dostrzegała w ludziach tylko dobrą stronę.

Wiele lat temu Fern zrobiła jednak coś bardzo, bardzo złego, a Rose nikomu o tym nie powiedziała. I zapomniała o tym, póki siostra nie zaoferowała jej pomocy przy realizacji marzenia o dziecku. I choć zauważa z przerażeniem, że wybory siostry mogą nie skończyć się dobrze dla nich obu, to nie widzi, że Fern szuka w tym wszystkim jednego - klucza do tajemnic, które Rose okazuje się również skrywać przed światem.

A gdzieś w tle nadal pozostaje potwór z dzieciństwa - okrutna matka.

 

Sally Hepworth jest autorką sześciu książek, w tym bestsellerowej Teściowej. Jej powieści - przetłumaczone już na dwadzieścia języków - rekomendują recenzenci największych czasopism, takich jak "The Herald Sun" czy "Publishers Weekly". Autorka mieszka w australijskim Melbourne z mężem i trójką dzieci.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Dobra siostra" Sally Hepworth

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Dobra siostra, Sally Hepworth

Jeśli jesteście fanami thrillerów psychologicznych, w których pierwsze skrzypce grają nie tyle fabuła, ile emocje bohaterów, śmiało sięgnijcie po tę powieść.

30 sierpnia 2021

RECENZJA

Teściowa, Sally Hepworth

To rzecz z pogranicza powieści obyczajowej i thrillera – jak u B.A. Parris, Colleen Hoover, Louise Jensen… – ale rzecz doskonale zrealizowana i niepozwalająca się od ...

13 lipca 2020

NOWOŚĆ

Teściowa, Sally Hepworth

W tej rodzinie każdy ma coś do ukrycia…

23 czerwca 2020