Doberman, Jacek Piekiełko

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 24 września 2021

Skarpa Warszawska

Autor: Jacek Piekiełko
Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Premiera: 15 września 2021
Liczba stron: 360

Ta historia wydarzyła się naprawdę!

1996 rok. Rosja. W rzece Aba zostaje znaleziony kawałek dziecięcej czaszki. Po intensywnych przeszukiwaniach terenów wokół rzeki, śledczy odnajdują rozczłonkowane ciała dziewczynek i chłopców w wieku od 9 do 14 lat. Na mieszkańców Nowokuźniecka pada blady strach. W mieście pojawiają się pogłoski o wyjątkowo brutalnym, seryjnym mordercy. Jak się okazuje to nie koniec wstrząsających, makabrycznych zbrodni... 

Poznaj historię chłopca, który mógłby być twoim kolegą. Mężczyzny, z którym chętnie napiłbyś się wódki i ponarzekał na otaczający cię świat. Człowieka, który przeżył wielką miłość.

Poznaj historię najbardziej przerażającego mordercy współczesnej Rosji. Potwór z Nowokuźniecka, Syberyjski Rozpruwacz, maniak, chałupnik, bestia — to wszystkie przydomki seryjnego mordercy, o którym Rosja chciałaby zapomnieć. Czy masz odwagę, by zobaczyć jak wygląda najgłębsza otchłań zła?

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Skarpa Warszawska" Jacek Piekiełko

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Wymazani, Jacek Piekiełko

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko sięgnąć po drugą część, czyli „Niewidocznych”. Zrobię to nie tylko z ciekawości, ale i z konieczności.

21 grudnia 2020

NOWOŚĆ

Wymazani, Jacek Piekiełko

Czy obcy sobie, zaginieni ludzie mogą być kluczem do rozwiązania zagadki sprzed lat?

23 kwietnia 2020

NOWOŚĆ

Biały Słoń, Jacek Piekiełko

W Katowicach dochodzi do koszmarnego morderstwa mieszkańca Ukrainy. Miejsce zbrodni przypomina słynny obraz Rembrandta "Lekcja anatomii doktora Tulpa".

04 grudnia 2019