Dlaczego mnie zabiłaś?, Andrzej Marek Grabowski

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 05 sierpnia 2022

Dlaczego mnie zabiłaś?

Autor: Andrzej Marek Grabowski
Wydawnictwo: Szelest
Premiera: 03 sierpnia 2022
Liczba stron: 532

Marcela ma sporo kłopotów, jednak niespodziewane zdarzenie sprawia, że wszystkie jej problemy w jednej chwili znikają, a młoda kobieta zaczyna uczestniczyć w śledztwie dotyczącym… jej własnej śmierci.

Ta książka to nie tylko kryminał, to także „opowieści niesamowite”. Prawie wszystkie składające się na powieść historie wydarzyły się naprawdę, autor zbierał je przez wiele lat, słuchając zwierzeń osób, które w tych wydarzeniach uczestniczyły.

 

Jest kryminał, jest morderstwo, jest trup, jest policjant, jest duch... Zaraz, zaraz, co?! Tak, jest duch. Bo to nie do końca zwyczajny kryminał. Za to znakomity. I do tego bardzo zabawny.

Wojciech Chmielarz

 

Dowcipnie i inteligentnie. Miejscami śmiertelnie poważnie. Plangmanowski sznyt.

Hubert Klimko-Dobrzaniecki

 

Wzruszająca – choć to nie romantyczny wyciskacz łez. Zabawna – mimo że to nie komedia. Pełna obserwacji codziennego życia – chociaż to wcale nie literatura społecznie zaangażowana. Taka jest zaskakująca powieść Andrzeja Grabowskiego. A poza tym rzadko się zdarza, by nieboszczka prowadziła śledztwo we własnej sprawie.

Piotr Kofta

 

Wiedziałem, że lata pracy dla dzieci i wśród dzieci odbiją się na psychice Andrzej Marka Grabowskiego… – dobrze że odreagował na postaciach literackich. Dobrze dla milusińskich, a jeszcze lepiej dla czytelników!

Grzegorz Kasdepke

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Dlaczego mnie zabiłaś?" Andrzej Marek Grabowski

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Dlaczego mnie zabiłaś?, Andrzej Marek Grabowski

„Dlaczego mnie zabiłaś?” to książka, która jednocześnie wpisuje się w gatunkowe ramy i je rozsadza.

26 września 2022