Detoks, Krzysztof Domaradzki

Autor: mat. wyd.
Data publikacji: 20 kwietnia 2018

Detoks

Autor: Krzysztof Domaradzki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Premiera: 04 kwietnia 2018
Liczba stron: 536

„Detoks”, debiutancka powieść Krzysztofa Domaradzkiego, to początek cyklu kryminalnego z komisarzem Tomkiem Kawęckim. 

Zabiedzone osiedle znienawidzonego miasta. Odrapana szara kamienica. Wynajęte mieszkanie na czwartym piętrze. A w nim krew. Wszędzie krew. Spływająca z surowych ścian. Kapiąca ze zniszczonego łóżka. Sącząca się z rozkawałkowanego ciała 24-letniej Martyny Bułeckiej.

Żadnych śladów sugerujących, kto mógł ją zabić. Ani dlaczego to zrobił. Ani jak go złapać.

„Detoks” jest wielowątkową powieścią kryminalną. To książka nie tylko o policjantach ścigających psychopatycznego zabójcę, ale również o demonach, które tkwią w każdym z nas. Przeważnie ukryte, pojawiające się dopiero w momentach próby, obnażające ludzkie słabości. To szorstka, niepokojąca i wciągająca opowieść o złu.

Krzysztof Domaradzki (ur. 1989) to łodzianin mieszkający w Warszawie. Jest absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2013 roku pracuje w magazynie „Forbes”, w którym rozmawia z najbogatszymi Polakami, przedstawia historie czołowych polskich przedsiębiorców oraz opisuje trudne związki sportu i biznesu. Jego teksty ukazywały się̨ m.in. w serwisach internetowych „Newsweeka” i „Przeglądu Sportowego”, na portalach Onet oraz Weszło. Uwielbia uprawiać́ sport, czytać́ kryminały i analizować́ najbardziej pokręcone umysły. „Detoks” to jego debiut literacki.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Detoks" Krzysztof Domaradzki

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Sprzedawca, Krzysztof Domaradzki

Prestiżowa praca, wystawne życie, przygodny seks, narkotyki, pieniądze, władza. To warszawska codzienność Kacpra Bergera – błyskotliwego i chorobliwie ambitnego młodego ...

15 lipca 2020