Co się skrywa między nami?, John Marrs

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 24 marca 2021

Co się skrywa między nami?

Autor: John Marrs
Przekład: Ewa Kleszcz
Wydawnictwo: Burda Książki
Premiera: 24 marca 2021
Liczba stron: 400
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Ten thriller to prawdziwe wyzwanie!

Najnowszy thriller mistrza wyrafinowanej i trzymającej w napięciu intrygi wciąga niebezpiecznie. Gdy czytelnik zaczyna domyślać się, co jest grane, Marrs wywraca wszystko do góry nogami! „Co się skrywa między nami?” mroczna i szokująca opowieść o sekretach, kłamstwach i rodzinnej nienawiści, w księgarniach już 24 marca. 

Każdego wieczoru Maggie i Nina jedzą razem kolację. Gdy kończą, Nina pomaga matce wrócić do jej pokoju na poddaszu i… przykuwa ją solidnym łańcuchem do belki w podłodze.

Maggie Simmonds zrobiła bowiem w życiu wiele rzeczy, z których nie jest dumna. 

Nina, jej córka, nigdy jej tego nie wybaczy. I zmusi matkę, by spłacała swój dług. Dzień po dniu.

Maggie jednak nie zamierza protestować. W ich wspólnej przeszłości są sprawy, o których Nina nie ma pojęcia. I dla własnego dobra nigdy nie może się o nich dowiedzieć. Nawet jeśli ceną za bezpieczeństwo jedynaczki będzie życie Maggie.

Prawda jest śmiertelnie niebezpieczna. A matka zrobi dla swojego dziecka wszystko. Nawet jeśli ono miałoby ją znienawidzić.

 

Marrs jest mistrzem w budowaniu napięcia i ostrym krytykowaniu współczesnego społeczeństwa poprzez mroczną, zajmującą opowieść, która ekscytuje czytelników.

„LA Times”

 

John Marrs – brytyjski pisarz i dziennikarz, autor ośmiu bestsellerowych powieści. Przez 25 lat przeprowadzał wywiady z największymi gwiazdami muzyki, kina i telewizji. Publikował w m.in.: „The Guardian's Guide”, Guardian Online, „OK! Magazine”, „Total Film”, „Empire”, „Q”, „GT”, „The Independent”. Jego książki, zarówno niepokojące science fiction, jak i thrillery psychologiczne, zdobywają listy bestsellerów nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz także na całym świecie. Marrs jest mistrzem mrocznych, wstrząsających opowieści, które zaskakują wyrafinowaną i trzymającą w napięciu intrygą. Na Netflixie właśnie święci triumfy serial na podstawie jego doskonałego, przetłumaczonego na 30 języków futurystycznego thrillera Dopasowani.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Co się skrywa między nami?" John Marrs

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Dopasowani, John Marrs

„Dopasowani” to rozrywkowa propozycja, która ani nie wymaga zbyt wiele od czytelnika, ani nie nudzi – także pod względem stylu.

03 stycznia 2018

NOWOŚĆ

Dopasowani, John Marrs

„Dopasowani” Johna Marrsa to historia o znajdowaniu idealnego partnera dzięki badaniom DNA. Ale nawet „genetyczne bratnie dusze” mają swoje sekrety, nierzadko ...

17 października 2017