Bogobójczyni, Hannah Kaner

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 05 lutego 2024

Bogobójczyni

Autor: Hannah Kaner
Przekład: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Jaguar
Premiera: 10 stycznia 2024
Liczba stron: 368

Międzynarodowy bestseller i sensacja TikToka. Mrożący krew w żyłach thriller fantasy – mroczny, naturalistyczny i nieprzewidywalny. Pierwszy z trzech tomów epickiej odysei, prowadzącej do krainy pełnej pułapek i okrucieństwa.

Jeśli The Last of Us nie zaspokoił twojego apetytu na opowieść o zgryźliwym wojowniku, zabierającym w podróż twardego dzieciaka, Bogobójczyni będzie strzałem w dziesiątkę.

Charlie Jane Anders, „The Washington Post”

Wejdź do krainy bogów i potworów, żołnierzy i najemników, sekretów i pragnień – olśniewający debiut fantasy, idealny dla fanów Wiedźmina.

W przygotowaniu drugi tom cyklu „Upadli bogowie” – Sunbringer.

W krainie, w której król zabronił oddawania czci bogom i nakazał wyplenienie wszelkich bóstw, bogobójcy mają pełne ręce roboty. Nie wszystkim podoba się taki stan rzeczy. Elogast, weteran wielkiej bitwy z bogami i przyjaciel monarchy, porzucił stan rycerski, żeby wieść spokojne życie w ustronnym miejscu i zapomnieć o wojennych koszmarach. Przeznaczenie pokrzyżuje mu jednak te plany - Elogast znowu będzie musiał chwycić za miecz. Mieczem włada także Kissen, znamienita bogobójczyni, u której profesjonalizm przeplata się z osobistymi urazami wobec bóstw i ich wyznawców. Ich losy połączą się za sprawą pewnej dziewczynki, dziedziczki wysokiego rodu, która straciła dom i bliskich. Cała trójka wyruszy na pełną niebezpieczeństw wyprawę w towarzystwie bożka o zwierzęcych kształtach...

Niesamowita wyobraźnia i intensywne doznania… Bogobójczyni to mrożący krew w żyłach thriller fantasy, który gna przed siebie, pozbawiając cię tchu.

Joe Hill, autor #1 New York Timesa, współtwórca komiksów z serii Locke&Key

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Bogobójczyni" Hannah Kaner