Aż po ciemny las, Jacek Rębacz

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 24 kwietnia 2012

Aż po ciemny las

Autor: Jacek Rębacz
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Premiera: 24 kwietnia 2012
Liczba stron: 520

Vesna w akcji

Czytelnicy stęsknieni za Jackiem Rębaczem na pewno się ucieszą: jego nowa powieść "Aż po ciemny las" pokazuje Lublin w nowej, współczesnej odsłonie. Książka ukazała się dziś w serii "Asy Kryminału" Wydawnictwa Prószyński, oczywiście pod naszym patronatem.

Chciwość, niewyjaśniona tajemnica sprzed lat i policjantka, która nie chce odpuścić.

W lubelskim banku dochodzi do makabrycznego mordu. Sposób ułożenia ciał wprawia śledczych w konsternację i stanowi koszmarną zagadkę. Z kasy zniknęły dwa miliony złotych. Mordercy musieli wiedzieć, że tego dnia w banku będzie więcej pieniędzy niż zwykle. A może po prostu mieli szczęście? Młoda podkomisarz Vesna Suszko rozpoczyna śledztwo. Pracuje w asyście starych wyjadaczy, co nie ułatwia zadania. Zabójcy nie pozostawili żadnych śladów i dochodzenie utknęło w martwym punkcie. W pewnym momencie w sprawę włącza się emerytowany policjant. Uważa, że napad może mieć związek z dotąd niewyjaśnionym podwójnym morderstwem, które stało się jego obsesją.

Jacek Rębacz (ur. 1962) – uczył się i studiował w Lublinie. Z wykształcenia prawnik. Przez kilkanaście lat pracował jako menedżer w różnych branżach. Książki zaczął pisać po czterdziestce. Wydał ich kilka, w tym popularną serię „zakopiańskich” kryminałów z detektywem Piotrem Kluchą w roli głównej. Kilkakrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru. Mieszka w Lublinie i w Zakopanem.
    

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Aż po ciemny las" Jacek Rębacz

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Zakopane: Luftkurort 1940, Jacek Rębacz

{mosimage} Złoto, agenci wywiadów i jeden zakochany po uszy student, czyli Zakopane w czas wojny...

12 lutego 2009

RECENZJA

Jacka Rębacza przypadek szczególny, czyli zakopiańsk

{mosimage}Że niby Zakopanem trzęsie enigmatyczny, miejscowy ojciec-dyrektor?... Że niby Zakopane jest najbardziej na południe wysuniętą częścią Warszawy?... Że ...

20 kwietnia 2007