Giełda milionerów, Mariusz Koperski

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 27 marca 2019

Giełda milionerów

Autor: Mariusz Koperski
Wydawnictwo: Muza
Premiera: 27 marca 2019
Liczba stron: 352
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Wielkie pieniądze, wielkie emocje i tajemnice, które skrywa Zakopane. Premiera „Giełdy milionerów” już dziś! 

Zakopane. Komendant Derebas prosi komisarza Karpiela o pomoc w ostatniej sprawie, którą prowadzi przed odejściem na emeryturę. W biurze fundacji założonej przez małżeństwo ekscentrycznych milionerów doszło do morderstwa. Właściciele uważają, że ktoś celowo chce ich skompromitować, bowiem fundacja, oprócz działalności kulturalnej, prowadzi współpracę ze Stowarzyszeniem Ochrony Zabytków w Zakopanem i skupuje zagrożone wyburzeniem stare budynki. Dzięki swoim poczynaniom fundacja zyskała rozgłos, pojawili się jednak również wrogowie...

Ofiarą zabójstwa jest Jan Lewcun, były kierownik różnych miejskich instytucji, który, jak się w toku śledztwa okazuje, ma niejedno na sumieniu… Co było zatem motywem zbrodni – walka o wpływy w mieście czy wyrównanie osobistych porachunków?

Niespodziewanie policjanci otrzymują wskazówkę od tajemniczej osoby o pseudonimie Sprzątacz. Czy to morderca podjął z nimi grę, czy rzeczywiście ktoś usiłuje im pomóc?

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Giełda milionerów" Mariusz Koperski

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Okiem bibliotekarza: Śmierć samobójcy, Mariusz Koper

"Mariusz Koperski napisał powieść w dobrym stylu. Pełnokrwiste postacie, pełna meandrów akcja i nieoczekiwany suspens" - pisze kryminalna bibliotekarka Grażyna B. Groyecka.

07 lutego 2017