Zapowiedź szóstego dnia MFK Wrocław 2018

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 20 maja 2018

Ostatniego dnia festiwalu wcale nie zwalniamy tempa. Zaczynamy w samo południe grą miejską, kończymy spotkaniami z dwiema najpopularniejszymi polskimi autorkami kryminałów: Katarzyną Bondą i Katarzyną Puzyńską. 

Chętni do udziału w grze miejskiej zaczną zabawę w samo południe w Barbarze (ul. Świdnicka 8B). Wcielą się w detektywów próbujących rozwikłać zagadkowe morderstwo. Ale uwaga! Morderca czai się na naiwnych. Czy uda im się go przechytrzyć? Wstęp wolny, zapisywać można się w drużynach 2-4 osobowych tutaj: https://laleczka.typeform.com/to/ocNykP. Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.

 

fot. Gosia Turczyńska

A o godz. 13.00 w Barbarze pojawi się Katarzyna Bonda. Pisarka, autorka między innymi czterech książek o profilerce Saszy Załuskiej spotka się tu z czytelnikami właśnie z okazji premiery ostatniej części tego cyklu, zatytułowanej „Czerwony pająk”. Spotkanie poprowadzi Grzegorz Chojnowski.

 

fot. Agata Adamczyk

O godz. 14.30, również w Barbarze, rozpocznie się natomiast spotkanie autorskie, którego gościem będzie Katarzyna Puzyńska, autorka kryminalnej sagi o Lipowie. Jej dziewiąta część, „Nora”, miała swoją premierę w kwietniu. Spotkanie poprowadzi Karolina Korwin-Piotrowska.

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny!

 

Międzynarodowy Festiwal Kryminału Wrocław odbędzie się w dniach 22-27 maja 2018. Pełny program znajdziecie tutaj.

Udostępnij