Z zimną krwią, Robert Bryndza

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 02 kwietnia 2019

Z zimną krwią

Autor: Robert Bryndza
Przekład: Emilia Skowrońska
Wydawnictwo: Filia
Premiera: 20 marca 2019
Liczba stron: 440

Piąta część bestsellerowej serii o detektyw Erice Foster.

Kiedy Erika Foster otwiera zardzewiałą walizkę, znajduje w niej rozczłonkowane ciało młodego mężczyzny i choć wiele już widziała w swojej karierze, to z podobnym widokiem ma do czynienia po raz pierwszy. Dwa tygodnie wcześniej znaleziono identyczną walizkę z ciałem młodej kobiety. Co łączy dwa morderstwa? Kiedy Foster wraz z zespołem zaczynają śledztwo, szybko orientują się, że to przypadek seryjnego mordercy, który już zaplanował kolejny ruch i zawsze jest przed nimi o krok. 

Gdy policjanci są co raz bliżej schwytania mordercy, Erika zostaje ofiarą brutalnego ataku. Zmuszona do odpoczynku w domu, nie zważa na pogróżki i za wszelką cenę chce wrócić do pracy. Walizek przybywa, a na dodatek w śmiertelnym niebezpieczeństwie znalazły się bliźniaczki jednego z kolegów detektyw. Czy uda jej się je uratować zanim będzie za późno? Czas mija nieubłaganie szybko, a kiedy główny podejrzany zostaje namierzony, Foster odkrywa, że morderca nie działa w pojedynkę.

 

Wciągająca lektura – kiedy już zaczniesz, trudno ją odłożyć.

Rachel Abbott

 

Detektyw Erika Foster jest prawdopodobnie najlepszą kobiecą detektyw, jaką kiedykolwiek poznałam. Nie, czekajcie: najlepszą detektyw w ogóle! Erika powraca z wielkim hukiem!

Sturdust Book Reviews

 

Olśniewająca wspaniała! Na okładce książki powinna być informacja, że kiedy zaczniesz, to nie odłożysz, póki nie skończysz!

The Quiet Knitter

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Z zimną krwią" Robert Bryndza