Woskowe lalki, Kasia Magiera

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 19 marca 2020

Woskowe lalki

Autor: Kasia Magiera
Wydawnictwo: Melanż
Premiera: 11 marca 2020
Liczba stron: 480

Po medialnym śledztwie znanej dziennikarki policjanci z krakowskiego Wydziału Kryminalnego cierpią na nudę i nadmiar papierkowej roboty. 

Pewnego ranka komisarz Natalia Gwiazdowska otrzymuje kopertę, w której anonimowy adresat przysłał zdjęcia pięciu śpiących młodych kobiet, wyglądających niemal identycznie. Do fotografii dołączył list i rysunek, którego żaden z funkcjonariuszy nie potrafi rozszyfrować. Ponieważ nie wiedzą, jak zinterpretować tę przesyłkę, traktują ją jak głupi żart.

Po południu tego samego dnia komisarz Gwiazdowska i podkomisarz Winnicki zostają wezwani na Cmentarz Rakowicki, gdzie na płycie jednego z grobowców znaleziono martwą dziewczynę. Jedno spojrzenie policjantów na ofiarę uświadamia im, że wiąże się ona z poranną przesyłką.

Tym razem Gwiazdowskiej i Winnickiemu przyjdzie się zmierzyć z nieprzewidywalnym psychopatą, który – jak się zdaje – opracował plan zbrodni doskonałej. Ekipę z wydziału kryminalnego musi wesprzeć psycholog, znawca psychiki seryjnych morderców.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Woskowe lalki" Kasia Magiera

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Echo milczenia, Kasia Magiera

„Echo milczenia” to kryminał, który czyta się dobrze i który pozostawia czytelnika nie tylko z poczuciem mile spędzonego czasu nad lekturą, lecz także z pytaniami.

08 listopada 2018

NOWOŚĆ

Echo milczenia, Kasia Magiera

„Echo milczenia” to opowieść o tajemniczym mścicielu, który pojawia się w małym, spokojnym miasteczku na Dolnym Śląsku.

03 sierpnia 2018